Ново
6PCS/SET Магија Пена Сунѓерот Коса Curler Diy Брановидна Коса Ролки Патување Домашна Употреба Без Топлински Спиење Мека Коса Curler Ролки Косата Алатки За Жени, Девојки(Розев?

6PCS/SET Магија Пена Сунѓерот Коса Curler Diy Брановидна Коса Ролки Патување Домашна Употреба Без Топлински

Достапност: Залиха
DEN 2320.80

VALUEABLE ПАКЕТ-пакет вклучувајќи 6 парче коса curler,тоа е практично, перат и еднократно.најдобар подарок за девојки и дами за сите типови коса.УЖИВАЈТЕ во РАЗЛИЧНИ ФРИЗУРА-одговара за сите губење на видот, заштеда на време да оди на салон за убавина и можете да го користите лесно за вашата коса дома,заврши коса во curlers и да уживате во себе.Заштеда на ВРЕМЕ-само поминете малку време пред да одите на спиење, ќе може да се разбуди за да се добие добар кадрици во утринските часови го замени часа ќе чини во коса салон, заштеда на време и да бидете убавина.СПИЕЊЕ КОСА РОЛКИ-правење убави кадрава и телото бран коса без било каква штета или здравствени опасности.супер светло и мека посебно за спиење со траен ефект, не се грижите за губење на штета.НЕМА ПОВРЕДА на КОСА во високо еластична мек сунѓер curlers, безбедно и удобно, тие не топлина, а не електрична енергија.тие се најдобри пена curlers за коса да се спие во текот на ноќта. ¢ СПИЕЊЕ КОСА РОЛКИ-правење убави кадрава и телото бран коса без било каква штета или здравствени опасности.супер светло и мека посебно за спиење со траен ефект, не се грижите за губење на штета.НЕМА ПОВРЕДА на КОСА во високо еластична мек сунѓер curlers, безбедно и удобно, тие не топлина, а не електрична енергија.тие се најдобри пена curlers за коса да се спие во текот на ноќта.Заштеда на ВРЕМЕ-само поминете малку време пред да одите на спиење, ќе може да се разбуди за да се добие добар кадрици во утринските часови го замени часа ќе чини во коса салон, заштеда на време и да бидете убавина.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-само да се отвори на гумени бендот, завиткајте ја косата на ролери, во близина на гумени бендот, одам да спијам, се будам можете да добиете убави кадрици.VALUEABLE ПАКЕТ-пакет вклучувајќи 6 парче коса curler,тоа е практично, перат и еднократно.најдобар подарок за девојки и дами за сите типови коса.УЖИВАЈТЕ во РАЗЛИЧНИ ФРИЗУРА-одговара за сите губење на видот, заштеда на време да оди на салон за убавина и можете да го користите лесно за вашата коса дома,заврши коса во curlers и да уживате во себе.

Декларираните карактеристики

Color:
pink.
Size:
2.5x10cm
Weight:
46g
Quantity:
6pcs/set
Due to the light and screen setting difference,the item's color may be slightly difference from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Поврзани производи

✔ Косата : свилата лента за коса ролки се погодни за создавање на косата кадрици за она што го сакате, ис

Само користење на heatless виткање железо да заспие, да го поправи на свила коса насоки, и да се разбудам за д

Тоа е универзален коса со ролери со одличен квалитет и перформанси.Конвексни дизајн, дури и продорен ко

Пластични природни меки коса клипови, фризура клипови, косата curlers, секојдневно се грижи за женски и дев

Издржливи : Нашата перм прачки се направени од пластични материјали, силни и издржливи, трајни, нема да ј

?Надгради Кадрици?Внатрешниот род на надградена виткање стапче е направен од памук и запечатени во паке

Heatless Виткање Стапче Headband : Нашата heatless виткање Ролки може да ви помогне да се создаде кадрава коса без гр

Безбедно и издржливи АБС материјал, игра со леснотија.Highdefinition транспарентен штит, јасно и интуитивно ви

* Избрани големини прачки може да се создаде убава кадрава, волумен кадрици за сите типови коса.Овие пер

Лесно да се создаде удира стил, може да се користи на било каде во било кое време, едноставен и лесен.Трај

Погоден за повеќето типови коса : магијата curler е лесен за употреба, погоден за кадрава, природно кадрава,

Можете да добиете совршена плажа бранови за вашата коса со овие curlers.Тие се лесни за користење и се напра

Автоматско Губење на Braider Електрични Косата Плетење Машина DIY Магија Косата Tools.ВЕДНАШ ЗАБАВА ФРИЗИРАЊЕ

Практичен и економичен, и обновливи, природно кадрава коса совршен.Тоа може да ви помогне да се создаде

Косата се држи до Пенавалјаци за брзо, дури и правецupsот.Брави прилепува во место да се одржи кадрици без

Шарени коса алатки сет : ќе добиете 36 парчиња на себе зафат коса ролки во сина и 12 парчиња на multicolor пласти

Материјал : Пластика.Големина : 18.5 х 2.5 цм.Боја : Бела.Практичен стил алатка која може да ви помогне да пле

Scroll