Ново
Croci Т-Маица за Кучиња Пина Colada, Големина 25 см

Croci Т-Маица за Кучиња Пина Colada, Големина 25 см

Достапност: Залиха
DEN 841.20

Производителот гаранција може да не се применува.Маица.Јака со печатени шема.Еластична за нозе.совршено се вклопуваат благодарение на еластична дебелина.Совршен за на лето плажа изглед.Croci пролет/лето колекција потекнува Од соработката со големи играчи во текстилна индустрија и мода во светот.Целосно усогласен со prêt-à-портер сценарио, Croci развива 4 различни колекции кои ги следат модните стилови на претстојните маж/Жена пролет/лето колекција.Секоја линија е идентификуван со свои посебни карактеристики и е во можност да се интервенира, вкусовите и потребите на повеќе внимателни и свесни јавноста.Фокусот е на силна личност на производи во која дури и најмала детали изразува суштината на колекцијата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 84%Полиестер / 16%Spandex.Патент затворање.М

адвокатско божиќ кошула графички суичери за жени мажи долги ракави бела кошула т кошули за жените mens ко�

ГОЛЕМИНА S одговара 10"се врати, 14" градите.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче и изберете големин�

100% Полиестер.Таквите climacool ви држи ладно и суво.Пробив breathability : Ултрадише burnout ткаенина помага да се задр

95% Полиестер, 5% Spandex.Функција : Тренингот резервоарот блузи / Јога резервоарот блузи / Racerback / Бендот днот

50% Полиестер / 50% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Материјал Тип : Смеса...

Полиестер,Памук,Rayon.Овој супермеки лесни резервоарот дише заедно со вас за време на вашиот тренингот...

SPACE JAM LOONEY ПЕСНИ КУЧЕ РЕЗЕРВОАРОТ ВРВОТ – да Се подготвени да играат кошарка со Мелодија Тим!Оваа симпат�

Preshrunk Памук.Drawstring затворање.Карактеристики славен, шарени верзија на 7 чакра симболи! 100% мека, preshrunk паму�

【Машки & Женски Кучиња】 : Тоа погоден за машки и женски кучиња, ве молиме да забележите да се НАМАЛИ НА П�

Големина M : градите 36cm / 14 0in; вратот 28cm / 11 0in; Назад : 28cm / 11.0 во; за пет 5 £ 10.Полиестер & памук, топла и пријат�

Натпревар : Ажурирање вашата гардероба со оваа супер удобен Качулка.Тоа се прави со мека ткаенина што го

100% Полиестер 100% висококвалитетен Полиестер и Дише Решетката Ткаенина.Големина се работи за мали од НАС

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【Подобро Превозот】Стандард за испор

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 90% Полиестер / 10% Elastane.Увезени.Машина З�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% neoprene.Направени во САД или Увезуваа�

Полиестер,Памук,Rayon.Овој супермеки лесни резервоарот дише заедно со вас за време на вашиот тренингот...

Scroll