Ново
Ограничено Издание На Кул Sphynx Ќелави Мачка Лето Змијата Кожата Шема Памучни Маици Миленичиња Облека, Круг Јака Вест Маче Маици Без Ракави, Мачки & Мали Кучиња Облек?

Ограничено Издание На Кул Sphynx Ќелави Мачка Лето Змијата Кожата Шема Памучни Маици Миленичиња Облека, Круг

Достапност: Залиха
DEN 455.76

【Услужни и Удобен Анти-Алергија Памук】Sphynx Ќелави Мачките немаат коса, така што нивната кожа е многу Осетливи и Ранливи.Kitipcoo направи Миленичиња кошули, особено за Ќелави, кои се направени од Мека и Анти-Алергија Памук.Совршен за Sphynx Мачка, Devon Рекс Мачка, Cornish Рекс Мачка и Peterbald Мачка.Сега Потоа Вашите Миленици нема да добијат Алергиски било повеќе. 【Лесно Миење & Совршено се Вклопуваат Мачки Тело】Овие Основни Мачка маици се рачно изработени и добро stitched.На изработка е само како кошули направени за човекови.Едноставен, но добро Дизајниран според мачки " телото Линии, така што тие Совршено се вклопуваат нивното Тело.На Копчињата се прави на грбот лесно да се повлече и полетување.Лабава Половината направени трчање и скокање повеќе леснотија и удобно.На"Мора да се Има"Дневни костими кошули за Ќелави Мачка. 【Симпатична Дизајн за Агли】Sphynx се секогаш кул & Симпатична, Змија-Кожа-шема мачка Кошули ги направи ладилникот.Овој Повик & Мода основните Tee Кошула се лесно да се натпревар за Секојдневно Носење, Пижами за Спиење, Фото Преземање, Партија Костими, Празници, Фестивал Повод, итн.Модерен дизајн ја прави вашата мачка специфичен и симпатична.Висок Квалитет на Изработка Симпатична Кошула Одговара за Внатрешна Отворено Носи. 【Средно Дебела, се Вклопуваат 4 Сезони】Оваа маици се средно дебела, Тоа се вклопува да се облекуваат на четири сезони.Во лето, оваа Пот апсорбирање на кошули е многу удобен за носење.Исто така, што чува мачки чисти и да ги заштити од добивање повредени.Во Пролет и Есен, овој топол капут ќе ги задржи вашите мачки топло.И во зима, го Носат во внатрешноста на дебело зимско палто ќе биде многу топло. 【Мерки】Внимание : Сите овие Големина предлози се за Ќелави Мачка Само.Големина S, за Тежина под 5lbs.Големина L за 6.6-8.8 lbs.Големина XL за 8.8-11 кг.Големина XXL за 11-13 lbs.Ако Вашите мачки НЕ се ќелави, но како и нашите кошули, ве Молиме цел еден големина Поголема.Повеќе Големината информации ве молиме погледнете на големината на табелата подолу.Оваа Мачка вест е Совршен за Sphynx Мачка, Devon Рекс Мачка, Cornish Рекс Мачка и Петар ќелава Мачка.Материјал : 100% Памук Дебелина : Средна Сезона : Пролет, Лето, Есен Повод : Секојдневниот Носат, Спиење, Земајќи Фотографија, Одмор, Забава и сите други Прилики. * Ве молиме Однесуваат на Големината на Табелата пред Шопинг * Големина информации : L : Назад Должина : 13", Градите Дебелина : 13.3", Повикување Тежина 6.6-8.8 lbs.XL : Назад Должина : 14", Градите Дебелина : 14.5", Повикување Тежина 9-11 lbs.XXL : Назад Должина : 15.3", Градите Дебелина : 165.7", Повикување Тежина 11-13 lbs.Големина Предлози : 1.Ако било кој од мерењата се 'помеѓу" двете големини, изберете поголем големина. 2.Ако вашето домашно милениче мачка расте, можете да го нарачате поголема големина. 3.Се земе секоја мерка малку лабаво, па ќе има место за вашата мачка да се движат и да дишете, но не премногу лабава.Зошто Ќелави Мачка треба да носат мантил? 1.Без заштити од Мачка влакна, Sphynx ќелави мачка е многу осетлива на температура и лесно да се повреди. 2.Нивните Кул Изглед е многу погодна за облечи и преземање на слики.Толку Висок Квалитет Памучна Облека се доста е потребно да се заштитат и подобрат нив.Како да се Избере Облека за Ќелави Мачка?Во лето, Ние треба да се облекуваат за нив или да ги задржи подалеку директна сончева светлина за да се заштитат од изгореници.Во зима, Топла Облека се многу потребни за да ги задржи од Фаќање на ладно или да се замрзнат.Температура над 25 степени, тенки маици или вест ќе биде добар избор.Температура од 15-25 степени, тие треба да носат Медиум дебел памук палта.Температура од 10-15 степени, тие треба да носат дебел памук палта.Температура под 10 степени, тие треба да носат зима Памук-поместена јакна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Воз потешко, се ладилникот со редовниодговара мажи и ДвеБоја Техни

93% Полиестер, 7% Spandex.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на ГОЛЕМИНАТА на табелата во третата слика да изберете со�

***се препорачува тежина XS : 14 фунти; S : 48 фунти; M : 813 фунти; L : 1317 фунти; XL : 1725 фунти; XXL : 2532 фунти; 3 XL : 3240 фунт

Нашата големина е Азија големина.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете го�

Полиестер,Памук,Rayon.Овој супермеки лесни резервоарот дише заедно со вас за време на вашиот тренингот...

100% Полиестер.Машина За Миење.Воз Во Доверба : Сува Fit Мрежа Перформанси Тренингот V Деколте, Кој Мека И Ле�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 84%Полиестер / 16%Spandex.Патент затворање.М

Тренингот култури блузи, за жени.Drawstring затворање.Машина За Миење 【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Тренин

Полиестер,Памук,Rayon.Овој супермеки лесни резервоарот дише заедно со вас за време на вашиот тренингот 50% �

✔✔【Повод】На mens грб / top / јакна совршен за бизнис работа, камп, датира, одмор, патување, одмор дневно итн.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% neoprene.Направени во САД или Увезуваа�

【Машки & Женски Кучиња】 : Тоа погоден за машки и женски кучиња, ве молиме да забележите да се НАМАЛИ НА П�

Pls мерка вашето куче е големина и да се провери големината на табелата пред да нарачате.Направени од рун�

✔✔【Материјал】Лесни врвот / Јакна / палто за мажите, школка пополни : 30% памук 70% полиестер, мека и убава,

100% Полиестер.Таквите climacool ви држи ладно и суво.Пробив breathability : Ултрадише burnout ткаенина помага да се задр

95% Полиестер, 5% Spandex.Функција : Тренингот резервоарот блузи / Јога резервоарот блузи / Racerback / Бендот днот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ☆Увезени ☆Се повлече На затворање,по

50% Полиестер / 50% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Материјал Тип : Смеса...

SPACE JAM LOONEY ПЕСНИ КУЧЕ РЕЗЕРВОАРОТ ВРВОТ – да Се подготвени да играат кошарка со Мелодија Тим!Оваа симпат�

100% Полиестер 100% висококвалитетен Полиестер и Дише Решетката Ткаенина.Големина се работи за мали од НАС

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Машина За Мие�

Тренингот култури блузи, за жени.Drawstring затворање.Машина За Миење 【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Тренин

Preshrunk Памук.Drawstring затворање.Карактеристики славен, шарени верзија на 7 чакра симболи! 100% мека, preshrunk паму�

Scroll