Ново
Aiweijia Женска Долг Ракав Splice Блуза Crewneck Блузи Т-Маица, Блуза Pullover

Aiweijia Женска Долг Ракав Splice Блуза Crewneck Блузи Т-Маица, Блуза Pullover

Достапност: Залиха
DEN 412.80

Нашата големина е Азија големина.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни и удобно enought за вашето секојдневно носење.Карактеристики : долг ракав, боја блок, шарени шема, меки и удобни ткаенина.Костим за девојки, жени кога ќе излезе, забава, работа, слободен, совршен за секојдневно носење.Облека за Нега : препорачуваме рачно перење или машина за перење со ладна вода или топла вода под 30°.Опис : Мека измислица, опуштено слабеење одговара, удобен за носење 3/4 Ракав Блуза Блузи,Пред Капчиња Џеб со храбар colorblock splice и шарени шема Совршен избор за сите сезони,исто така погоден за casaul секојдневно носат,се случува надвор,партија,клуб Големина : НИ XS=Ознака S- биста : 92cm/36inch;Ракав Должина : 68cm/26.8 инчен;Должина:64cm / 25inch НИ S=Ознака M- биста : 96cm/37inch;Ракав Должина : 69cm/27inch;Должина:65cm / беа 25,5 инчен НИ M=Ознака L- биста : 100cm/39inch;Ракав Должина : 70cm/27.5 инчен;Должина:66cm / 26inch НИ L=Ознака XL- биста : 104cm/40inch;Ракав Должина : 71cm/28inch;Должина:67cm / 26.5 инчен НИ XL=Ознака 2 XL-биста : 108cm/42inch;Ракав Должина : 72cm/28.5 инчи;Должина:68cm / 26.8 инчен НИ 2 XL=Ознака 3 XL-биста : 112cm/44inch;Ракав Должина : 73cm/29inch;Должина:69cm / 27inch НИ 3 XL=Ознака 4 XL-биста : 116cm/45inch;Ракав Должина : 74cm/29.5 инчи;Должина:70cm / 27.5 инчен НИ 4 XL=Ознака 5 XL-биста : 120cm/47inch;Ракав Должина : 75см/30inch;Должина:71cm / 28inch Пакет Содржина : 1 X, T-Shirt 0 ЗАБЕЛЕШКИ : 1, ве Молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2, актуелните бои и цветни може да изгледа малку поинаква од слики поради различни monitor settings и различни серии.Се надевам дека ќе разбере.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 【Подобро Превозот】Стандард за испор

100% Полиестер.Машина За Миење.Воз Во Доверба : Сува Fit Мрежа Перформанси Тренингот V Деколте, Кој Мека И Ле�

Памук.Користење на висококвалитетни памучна ткаенина, меки и удобни.Погоден за кучиња во пролет и лето.�

Ве молиме проверете ја големината информации пред да нарачате.Кралот и Кралицата на моделот печатени в�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% neoprene.Направени во САД или Увезуваа�

Нека ви се зголеми интелектуална убавината на облека.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата вн�

Полиестер,Памук,Rayon.Овој супермеки лесни резервоарот дише заедно со вас за време на вашиот тренингот...

Машка Поло Маици Долг Ракав Секојдневен Тенок Одговара Контраст Боја Крои Мрачно Основните Дизајниран

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Машина За Мие�

Се препорачува тежина XS : 14 фунти; S : 48 фунти; M : 813 фунти; L : 1317 фунти; XL : 1725 фунти; XXL : 2532 фунти; 3 XL : 3240 фунти.

адвокатско божиќ кошула графички суичери за жени мажи долги ракави бела кошула т кошули за жените mens ко�

50% Полиестер / 50% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Материјал Тип : Смеса 4.8 унца 50% пол�

***се препорачува тежина XS : 14 фунти; S : 48 фунти; M : 813 фунти; L : 1317 фунти; XL : 1725 фунти; XXL : 2532 фунти; 3 XL : 3240 фунт

Полиестер,Памук,Rayon.Овој супермеки лесни резервоарот дише заедно со вас за време на вашиот тренингот...

95% Полиестер, 5% Spandex.Функција : Тренингот резервоарот блузи / Јога резервоарот блузи / Racerback / Бендот днот

Pls мерка вашето куче е големина и да се провери големината на табелата пред да нарачате.Направени од рун�

100% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.манга corta camisaspara hombre ropa де caballero camisa поло hombre манга corta camisas д�

93% Полиестер, 7% Spandex.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на ГОЛЕМИНАТА на табелата во третата слика да изберете со�

【Услужни и Удобен АнтиАлергија Памук】Sphynx Ќелави Мачките немаат коса, така што нивната кожа е многу Осе

Меки и Удобни : Направен од висококвалитет полиестер материјали, ултрамеки и удобни, лесни и кожапријат�

НЕ се вклопи во било кој медиум или големи куче раси.Ве молиме приоритет follw градите големина.Големина М�

Куче во Плакарот, Dachshund се Соочи со Дедо мраз Шапка Куче Резервоарот, М Бела.Кристал куче тмаица за голем

Модел : Флорални Кошула покажа окопријатни цветни шема во смирувачки нијанси на розова и зелена боја на

Полиестер,Памук,Rayon.Овој супермеки лесни резервоарот дише заедно со вас за време на вашиот тренингот...

Preshrunk Памук.Drawstring затворање.Карактеристики славен, шарени верзија на 7 чакра симболи! 100% мека, preshrunk паму�

[Големина info] : 15.5" во биста ; 11.5" во вратот ; 11.5" должина.погоден за Кученце кучиња.Две прст правило : добро �

Џерси,Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.Полиестер Ткаенини, Машина Перат.На ткаенина фитили в�

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Воз потешко, се ладилникот со редовниодговара мажи и ДвеБоја Техни

Scroll