Ново
WQZL 2 ПАРЧИЊА Кученце Куче Шепа и Коските во Облик на 2 во 1 Силиконски Калапи за Куче Третира Не се Држи за Обновливи Храна Одделение Силиконски Калап за Pup Бисквит Бо?

WQZL 2 ПАРЧИЊА Кученце Куче Шепа и Коските во Облик на 2 во 1 Силиконски Калапи за Куче Третира Не се Држи

Достапност: Залиха
DEN 143.76

★ Пакување Листа : 2 Парчиња 8-Шуплина Кученце Куче Шепа и Коските Силиконски Калапи.Мувла Димензија : 7.0 x 6.22 во / 17.8 x 15.8 cm, Празнина Големина : 0.55 во / 1.4 cm. ★ Храна Одделение Силиконски Калап : Направен од 100% од храна одделение силиконски, BPA-free, не-токсични, отпорни на топлина и трајни производи за долго време се користи.Совршен за DIY замрзнати здраво куче, мачка (или луѓето) ги третира. ★ Обновливи Бонбони со Силиконска Лента : 2-во-1 силикони куче лекување на мувла може безбедно да се користи во печки, микробрановите, фрижидери, замрзнувачи и dishwashers.Температурата безбедни од -40℉ на +446℉ (-40℃ на +230℃). ★ Лесно да се Demold & Исчисти : Не-стап лесно ослободување кученце куче шепа и коските во облик на калапи ќе ви овозможи лесно да се извади бонбони или чоколадо.Лесно да се менито што се третира надвор & чисти. ★ Широк Апликации : Брилијантен за домашна замрзнати здрава куче третира и колачиња за вашата прекрасна pup.Овие куче шепа и коските калапи може да се користи за правење чоколадо cupcake блузи, бонбони, колачи, овошје коцки мраз, желеа, puddings, и други видови на храна.Уживаат во забавата на одлуки здрави закуски со вашите деца.Кученце Куче Шепа и Коските во Облик на 2-во-1 Силиконски Калапи за Куче Третира, Не-Стап Обновливи Храна Одделение Силиконски Калап за Pup Бисквит, Бонбони, Чоколада Cupcake Блузи, Смолист, Коцки Мраз, Куки, Jello (2 ПАРЧИЊА).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПРИРОДАТА Е ПОДАРОК ЗА ВАШЕТО КУЧЕ – СТРАНА НАПРАВЕНА & одговорно извори Еленов направен во совршен, ек

СЕКОЈ ЕЛЕНОВ КУТИЈА ќе содржи 1 lb на премија Одделение "Еден" органски елен еленов chews кои се природно бар

Третира.Земи овие Компресирани остри кожа Коски од Чизми & Barkley да им даде на вашиот pooch здрав и природен

СИТЕ ПРИРОДНИ ПУШЕЛЕ ШИН КОСКИ ЗА КУЧИЊА : Нашата говедско месо шин коски за кучиња се 100% сите природни,

BONIES се високо сварливи.BONIES ги задоволи вашето куче е џвакање потреби.Сите природни куче лекување.Ниско

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е 13.2 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 9.7 Инчи.Пак

Љубовен Миленици Сите Природни Големи остри кожа Притисне Коски се направени од 100% природни остри кожа,

100% Американската Beefhide.Направен во САД 100% произведено во следниве строги GFCI храна, стандарди за квалитет

Природни САД Производ : Извори, се Проверуваат, и Пакувани во САД, нашите Шин Коска Да се Третира се сосем

ВКУСНИ : Лекување на вашето куче да го прекрасниот вкус на нашите пршута кучето коски.На уникатен вкус и

Стапчиња за автомобили, поштенски сандачиња, и повеќе 0.30 тежина магнет материјал.Висок сјај УВ мастило.

Hickory Пушеле Rib Коска Куче Џвакање од Добро Lovin'.Дебела говедско месо rib коска богата со вкусна срцевина.Џв

Scroll