Ново
PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони & Таблети - Star Wars - Детето Чај (Сјај)

PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони & Таблети - Star Wars - Детето Чај (Сјај)

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Pop Grip карактеристики swappable Pop Top, се префрлат од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности.Нуди сигурна потпора, па можете да го текстот со една рака, snap подобри фотографии, и види видеа hands-free.Ќе зборуваат, ние слушаме.Подобрување на гел на сите Pop Sockets производи, дека дури и работи на стакло поддржан телефони.Овозможува за hands-free користење со Pop Sockets планината.Стапови најдобро да се изедначи тешко пластични предмети.Стапчиња за i Phone 11; НЕ ќе се држи за i Phone 11 Pro или i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

★ Лав Моделот на Мобилен Телефон да Ѕвони Стојат Носителот големина како втор фотографијата е прикажан

Свети Padre Pio Молете се Надевам дека Не Грижете Католичката Христијанска Подарок дизајн.Совршен Католичк

Работи И Начини : Работи беспрекорно како потпора onthego или корисна потпирач, ако би сакал да се постави н

Backflip потпис нуди безбедна задржете како мобилен телефон tripod или selfie прстен.Изградба на мобилен телефон

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

【СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА】 : 360степен ротација и 180 степен пати ви помогне да го прилагодите вашиот телефон на

Pop Grip карактеристики вистински цвет, секое парче е уникатна и нема да изгледа токму како на сликата.Нуди

Прстот.Главната функција на Телефонот Перка е да послужи како еден прстот на носителот за вашиот мобиле

Материјал : Плажа Во Време На Зајдисонце Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,

Материјал : Школка Плажа И Песок Со Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,Метал

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Материјал : Плажа Во Време На Зајдисонце Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Материјал : Романтични Фенси Флорални Птици Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од П

Компатибилен Со i Phone 13 / 12 : Нашата магнетни телефон зафат е наменета за i Phone 13, i Phone 13 mini, i Phone 13 Про, i Phone 13 П

Материјал : Пеперутка Девојка Со Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,Метален

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Боја : Светло Зелена како слика / Состојба : Brand New.Големина на внатрешен дијаметар : 22mm.Се справи со сите

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Scroll