Ново
Симпатична Телефон да Ѕвони Стојат Носителот, Прст Прстен Стојат 360 Степен Ротација Тенки Метални Телефон Зафат Потпирачот Работа на Магнетна Автомобил Монтажа за

Симпатична Телефон да Ѕвони Стојат Носителот, Прст Прстен Стојат 360 Степен Ротација Тенки Метални Телефон

Достапност: Залиха
DEN 134.16

Повеќе Функција : Тенок метал дизајн, не само на телефонот носителот но, исто така, телефонски застане.Sur Nice Телефон да ѕвони носителот може да се користи како потпирач, контрола, автомобил планината држачот.Висок Квалитет : менито што се телефонот ѕвони направен од високо-квалитет цинк легура метал материјал + површината позлата обработка, така што изгледа слатко, елегантен, пронаоѓа и не носат, не исчезнува.Убав Цртан филм Девојка Подарок : Кул метален Цртан филм дизајн, тоа е убав подарок за пријатели.Мазна и рамна површина се задржи вашиот телефон безбедно кога се стои на маса.Лесен за Инсталација : Напредни и леплива 3 M притисок чувствителни лепило се користи на површината на телефонот ѕвони да се одржи било кој уред до 6kgs цврсто во место.На повторна употреба гел подлога, едноставно измијте ја површината со водата и воздухот-суви до суви. [Ние и ветуваме на 14-ден парите назад и 14-ден слободна замена.Ве молиме не двоумете се да ни e-mail ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.]Забелешка : Овој телефон да ѕвони стојат може да се користи на повеќето паметен телефон и телефонот случај.Силата на adhensive на телефон да ѕвони застане ќе биде ефективна по 24 часа.затоа, не се повлече вашиот прстен стојат тешко во првиот ден ќе се користи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Силно Лепило Телефон Ѕвони : Користење На Напредна Технологија На Печатење,Можете Да Изберете Производ

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Материјал : Цртан Филм Камила Цвет Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,Метале

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Поп, навалите, заврши, проп, колапс, притисокот, Повторете Поп Телефон Костец се одлични за подобрување

Стилски Дизајн : уникатен цвеќиња шема Круг мобилен телефон Ѕвони Стојат Повеќе Бои го Прави Вашиот Тел

Материјал : американски гордост орел сад знаме мобилен телефон ѕвони на држачот е изработен од пластика

【Класичен Текстура За Доследно извршување на Влечење】Карактеристична, густораспоредени површината н

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Прстот.Главната функција на Телефонот Перка е да послужи како еден прстот на носителот за вашиот мобиле

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Состојба : Brand New ; Количина : 1 сет ( 2 пар се претвори сигнали + 1 пар стеги планината + 1 пар шок загради).Стег

Силно Лепило Телефон Ѕвони : Користење На Напредна Технологија На Печатење,Можете Да Изберете Производ

Мека ПВЦ зафат со проширување на базата за одржување или propping до вашиот телефон!.Силна 3 M лепило.Големин

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Лесен за употреба, само тргни филм и се применуваат лепила на база на телефонот.Компактен и popup мод.Сигур

Компатибилен Со i Phone 13 / 12 : Нашата магнетни телефон зафат е наменета за i Phone 13, i Phone 13 mini, i Phone 13 Про, i Phone 13 П

Спецификации : Јасно Акрилик стојат која нема да ги покрие модел на вашиот телефон уред случај.Здрав и ж

Backflip потпис нуди безбедна задржете како мобилен телефон tripod или selfie прстен.Изградба на мобилен телефон

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Телефон да Ѕвони Носителот : Компатибилен со повеќето мобилни телефони Обезбедување на сите околу зашт

НОВИ ОБНОВЛИВИ ЕЛАСТИЧЕН ТЕЛЕФОН СТИСОКОТ на РАКА : Sinji Прст на Рака Клип е нов тип на телефон страна на н

Материјал : Американски Фудбал Областа Топката Спорт Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пл

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Is10 До 15 Дена,Забрзан Логист

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Материјал : Плажа Во Време На Зајдисонце Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,

Scroll