Ново
Anker Магнетни Телефон Зафат (MagGo), 610 Магнетни Телефон да Ѕвони Носителот, Прилагодлив Потпирачот, Само за iPhone 13, 12/12 Pro / 12 Про Max / 12 Мини (Доломит Вајт)

Anker Магнетни Телефон Зафат (MagGo), 610 Магнетни Телефон да Ѕвони Носителот, Прилагодлив Потпирачот, Само

Достапност: Залиха
DEN 1855.20

Работи И Начини : Работи беспрекорно како потпора on-the-go или корисна потпирач, ако би сакал да се постави на маса за да се движите, да се види, или чет.Супер Силни : Лесни прстен носителот со силни магнетни зафат го осигурува се држи цврсто до вашиот i Phone 13/12. Тоа е толку силна што може да се одржи до 28 оз (800 g), што е еквивалентно на тежината на i Phone 4 12. (Забелешка : Користете без случај или со i Phone-компатибилен магнетни телефон случај).Право Агол : Лесно ја ротирате вашиот прстен носителот 360° и флип до 125° за удобен зафат или прикажување на различни позиции кога е поставен на tabletop.Лесно Прикачување и Одделете Се : магнетен прстен носителот останува силно се обезбеди на вашиот i Phone 13/12. Кажете збогум на лепливи ленти и леплива остатоци.Она што Ќе Добиете : Anker 610 Магнетни Телефон Зафат (Mag Go), добредојдовте водич, 24-месечно стрес-слободен гаранција, и пријателски услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Поп, навалите, заврши, проп, колапс, притисокот, Повторете Поп Телефон Костец се одлични за подобрување

НОВИ ОБНОВЛИВИ ЕЛАСТИЧЕН ТЕЛЕФОН СТИСОКОТ на РАКА : Sinji Прст на Рака Клип е нов тип на телефон страна на н

Материјал : Цртан Филм Камила Цвет Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,Метале

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Лесен за употреба, само тргни филм и се применуваат лепила на база на телефонот.Компактен и popup мод.Сигур

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Материјал : Романтични Фенси Флорални Птици Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од П

Материјал : мека и издржливи гума надвор+PP внатре.Алуминиум легура двојно заклучување на менгеме дизајн

Спецификации : Јасно Акрилик стојат која нема да ги покрие модел на вашиот телефон уред случај.Здрав и ж

Стилски Дизајн : уникатен цвеќиња шема Круг мобилен телефон Ѕвони Стојат Повеќе Бои го Прави Вашиот Тел

Силно Лепило Телефон Ѕвони : Користење На Напредна Технологија На Печатење,Можете Да Изберете Производ

Силно Лепило Телефон Ѕвони : Користење На Напредна Технологија На Печатење,Можете Да Изберете Производ

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

★ Лав Моделот на Мобилен Телефон да Ѕвони Стојат Носителот големина како втор фотографијата е прикажан

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Is10 До 15 Дена,Забрзан Логист

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

За РАЗЛИКА од ДРУГИ ПРОИЗВОДИ КОИ помагаат да се обезбеди вашиот телефон во рака, на elago Телефон Рака ќе

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн

【СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА】 : 360степен ротација и 180 степен пати ви помогне да го прилагодите вашиот телефон на

Pop Grip карактеристики вистински цвет, секое парче е уникатна и нема да изгледа токму како на сликата.Нуди

Свети Padre Pio Молете се Надевам дека Не Грижете Католичката Христијанска Подарок дизајн.Совршен Католичк

Материјал : Плажа Во Време На Зајдисонце Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

【Класичен Текстура За Доследно извршување на Влечење】Карактеристична, густораспоредени површината н

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.

Компатибилен Со i Phone 13 / 12 : Нашата магнетни телефон зафат е наменета за i Phone 13, i Phone 13 mini, i Phone 13 Про, i Phone 13 П

Scroll