Ново
shlutesoy Молив Торба Сите Натпревар Мека Преносни Multicolor Виси Прстен Козметички Торба за Дома

shlutesoy Молив Торба Сите Натпревар Мека Преносни Multicolor Виси Прстен Козметички Торба за Дома

Достапност: Залиха
DEN 24.24

Патент затворање. [Складирање Торба Со Патент]—да има доволно простор за чување на вашите козметика и патување essentials, која може да се задржи вашата шминка алатки чисти. [Идеален Подарок За Дамите И Девојки]—слатки мали козметички торба за вас да се избере, многу погоден за секојдневна употреба или патување, е најдобар подарок за Денот на Мајката, birthday (роденден), Божиќ, Денот на Вљубените. [Уникатен Дизајн]—Кој 3 D печатење, оваа чанта е многу модерен и луксузен.Моделот е многу три-димензионални и бои се многу убави. [Високо-Квалитетни Материјали]—Стилски торба е направен од високо-квалитет полиестер материјал, тоа е мека и издржливи.Оваа торба е погоден за Божиќ, секојдневниот живот, патување, одмор, дома, итн. [Широк Спектар на Апликации]—Постои голем капацитет на печатени торба за да го држите вашето патување essentials.Можете да ја користите оваа торба за да ги задржи за перење tools/козметика уредни и чисти и да ви даде пријатно искуство.Спецификации : Со трендовски, модерен и едноставен изглед, оваа торба е многу атрактивна.Тоа, исто така, има голем капацитет да го држите вашето патување essentials.Оваа торба ќе го задржи вашето перење tools/козметика уредни и чисти и да ви даде пријатно искуство.Стилски, модерен и едноставен дизајн го прави овој торба имаат многу примамливо изгледа.И тоа има голем капацитет за да го држите вашето патување essentials.Голем капацитет чанта, исто така, може да се одржи на вашето патување essentials.И тоа е една кеса дека ќе го задржи вашето перење tools/козметика уредни и чисти и да ви даде пријатно искуство.Карактеристики : Кој 3 D печатење, оваа чанта е многу модерен и луксузен.Моделот е многу три-димензионални и бои се многу убави.Тоа е многу модерен и луксузен да ја имаат оваа чанта кој 3 D печатење.Се одликува со три-димензионални шема и доаѓа во убави бои.Оваа торба е компатибилен со Божиќ, секојдневниот живот, патување, одмор, дома, итн.Големина : 22cm x 13.5 cm/8.66" x 5.31" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Козметички Торба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

♥Мини Големина Козметички Торба♥ 7.5x2.2x5 инчи, лесен и пренослив, доволно голема за да ги зачувувате ваши

Увезени.Димензија : 6.5x2.5x4 инчи.Нашите шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се

❤големина 9x6.5x6.2 Инчи / 23x17x16 Cm ❤материјал Сите Шминка Чанти Се Направени На Модата Twill Ткаат, Висок Ква

Компактен, здрав, преносни, лесни, добро спакувани, што го прави одличен избор за бизнис патувања, патува

Увезени.Димензија : 6.5x2.5x4 инчи.Нашите шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се

Кожа Материјал : патување toiletry торба се направени од водоотпорен материјал со патент.Лесно да се чисти и

Лесно Да Се Носат.Направена од трајни висока густина најлон ткаенина Површината е отпорен на вода, прав

Високо квалитетен материјал : оваа шминка торба е направен од висок квалитет и мека полиестер материјал

【Уникатен Подарок Идеи】Подароци идеи кеси погоден за мама, баба, gigi, нана, тетка, auntie, ќерка, сестра, бра

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Twill + ПВЦ поддршка.Се расплетува, Големина : 9(L)x4(W)x18.5(H)инчен / 23(L)cmx10(W)cmx47(H)cm.Голем Капацитет : Му

Кажете збогум на нередот и избезумени пребарувања преку вашите кеси, totes и purses и велат здраво на овој сет

Материјал : 100% Лен, мека, харди & трајни, на торбичка се чувствува многу висок квалитет На боја на позадин

Направена од отпорен на вода најлон material.Zip топ затворање.Големина на торба, 8.5 x 6.5 x 3.8 инчи.Пена поместен

【СТП Кожа】Bardic сочинуваат торба е направен од висококвалитет водоотпорен СТП кожа.Тоа карактеристики

Производ перформанси : litchi шема кожа материјал, добра еластичност, може да се користи постојано, отпорно

Scroll