Ново
Unicey Boho Стил Пердуви Шминка Кеси Преносни Tote Козметички Торба Патување Козметички Организатор Toiletry Торба шминка Случаи за Жени

Unicey Boho Стил Пердуви Шминка Кеси Преносни Tote Козметички Торба Патување Козметички Организатор Toiletry

Достапност: Залиха
DEN 518.40

Увезени.Димензија : 6.5x2.5x4 инчи.Нашите шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Со посебна џебови внатре, ќе може да се класифицираат предмети лесно.Лесен за носење, преносни и лесен, Тој ќе биде многу корисна додека патуваат и да се заштити вашите козметички добро.Ви помогне да управуваат со козметика уреден.Идеални за патување,одмор,службено патување,кампување и надворешна активност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производ големина : 9.5"L * 7"H, големина погодни за шминка и канцелариски материјал.Производ Додатоци : Печа

Материјал : ткаенина и на овој козметички торба е ПВЦ, нечистотијаотпорни и носатотпорни.Големина на : 18.

Кожа Материјал : патување toiletry торба се направени од водоотпорен материјал со патент.Лесно да се чисти и

1 : ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет , кој е практичен и дише, со издржлив материјал, тоа може да

❤големина 9x6.5x6.2 Инчи / 23x17x16 Cm ❤материјал Сите Шминка Чанти Се Направени На Модата Twill Ткаат, Висок Ква

Материјал : Twill + ПВЦ поддршка.Се расплетува, Големина : 9(L)x4(W)x18.5(H)инчен / 23(L)cmx10(W)cmx47(H)cm.Голем Капацитет : Му

★Убаво големина : 7.3 x 3 x 5.1 во / 18.5 x 7.5 x 13 cm, погодна за шминка и канцелариски материјал, и лесно да се носат

ПАТУВАЊЕМОРА да ИМА : Се организира со овој уникатен toiletry поставена за вашето следно патување дестинаци

Просторната & Практична настава : Складирање е флексибилен за да се вклопи во различни големина на козме

СВЕТЛА ЖИВ ДИЗАЈН Овој галакси торба дизајн е естетски префинета со своите светли живописни бои.Оваа г

✔На козметички складирање торба има три патент прегради и повеќе шлиц џебови, која може да се користи з

Увезени.Големина : 9.4 x 6.9 x1.9.Материјал : Платно, Еден двострано печатење.Подарок Идеи : Подароци за жени, м

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон.Патент затворање ✅ ГОЛЕМА ВЕР

★Погодни За Сите Ваши Потреби★22.5x15x13.8cm / 8.9x5.9x5.4in,голем капацитет одговара на сите ваши козметика, четки,

【Уникатен Подарок Идеи】Подароци идеи кеси погоден за мама, баба, gigi, нана, тетка, auntie, ќерка, сестра, бра

★Убаво големина : 7.3 x 3 x 5.1 во / 18.5 x 7.5 x 13 cm, погодна за шминка и канцелариски материјал, и лесно да се носат

Scroll