Ново
Шминка Козметички Кеси за Жените Пријатели Тв Шоу Тема Патни Торби Памук Патент Торбичка Toiletry шминка Случај за Пријатели Фанови Bestie Сестра, Ќерка Роденден Подароц?

Шминка Козметички Кеси за Жените Пријатели Тв Шоу Тема Патни Торби Памук Патент Торбичка Toiletry шминка Случај

Достапност: Залиха
DEN 234.48

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Ова шминка торба е направен од 100% памук burlap што е еко-пријателски, харди & трајни.И тоа може да го користите за долго време.Исто така, тоа е лесно да се исчисти, не треба да се грижите за боја трансфер на шминка остаток на дамки.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - шминка случај имаат голем простор за складирање на вашиот makeups и козметички прибор, како кармин, шминка четки, сенката за очи, шминка палети и сл.Тоа се вклопува тинејџери, девојки, жени за патување, business, home предмети организатор или други сали.УНИКАТЕН И ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН - Секој козметички торба е дизајниран од страна на професионален дизајнер.Интересни и убави модели истакнам вашиот личен карактер и вкус лесно.Различни шеми и теми, сметам дека секогаш постои соодветен за вас или вашите пријатели.Тоа е навистина посебен и привлечен подарок!.ЛЕСНО ДА се НОСАТ - големината е 10 x 7.5 x 2 инчи, само 40g!Преносни и лесен дизајн, што го прави погодни за suitcases и лесно да се носат.Тоа е совршен патни торби за Жените.Идеални за патување, одмор, службено патување, теретана и така натаму.Со тоа можете да го направите вашиот шминка насекаде.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ВАС - Оваа шминка торба не само што може да се користи како шминка торбичка, но исто така може да се користи за чување на накит, електронски додатоци, toiletries и така натаму.Тоа е одличен подарок за вас и вашиот пријател, како што се роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, Нова Година и сл.Cokosoxo Преносни Патување Шминка Козметичката Торба - Тоа е прекрасен подарок за вашата секојдневна употреба или за патување!!Карактеристики : Професионален Дизајн Секој козметички торба е дизајниран од страна на професионален дизајнер.Интересни и убави модели кои истакнам вашиот личен карактер и вкус.Различни шеми и теми, сметам дека секогаш постои соодветен за вас или вашите пријатели.Тоа е навистина посебен и привлечен подарок!Лесно да се спакуваат и да се носи секогаш Кога ќе излегувам, ќе донесе многу работи, ова лесни козметички кеси ќе ви помогнат да се реши овој проблем.Тоа е лесно да ги зачувувате и организирате вашите козметика и мали секојдневни објекти како што се копчиња, картички, мобилни телефони и така натаму.Практични и корисни.Широко се Користи, Одличен подарок Идеален за патување, одмор, службено патување, салата, кампување, бања организација и отворено активност, не само што тоа е едноставна патент чантата, исто така, тоа е функционална шминка торба, козметички торба, патувањето организаторот торба.Спецификација : Име : Cokosoxo шминка козметички торба Боја : Како на фотографии е прикажано.Материјал : 100% памук burlap Големина : 19 * 25cm Пакет, Вклучувајќи : Патување Шминка Кеса *1 Ако ви се допаѓа овој уникатен козметички торба, кликнете на шопинг количка веднаш.Верувајте ми, вие дефинитивно ќе биде длабоко привлечени од него!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Високо квалитетен материјал : оваа шминка торба е направен од висок квалитет и мека полиестер материјал

Просторната & Практична настава : Складирање е флексибилен за да се вклопи во различни големина на козме

Лесно Да Се Носат.Направена од трајни висока густина најлон ткаенина Површината е отпорен на вода, прав

Увезени.Големина : 9.4 x 6.9 x1.9.Материјал : Платно, Еден двострано печатење.Подарок Идеи : Подароци за жени, м�

♥Мини Големина Козметички Торба♥ 7.5x2.2x5 инчи, лесен и пренослив, доволно голема за да ги зачувувате ваши

Компактен, здрав, преносни, лесни, добро спакувани, што го прави одличен избор за бизнис патувања, патува

【Големина】15.5x11.5 Инчен(40x30cm), Секоја Торба Може да се Одржи 58 Снопови или 13 перики, 5 Парчиња / Пакет...

Увезени.Димензија : 6.5x2.5x4 инчи.Нашите шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се �

【ТриПарче】 : Производите Вклучени се toiletry кеси, козметички торба и четка торба 【Секојдневна Употреба�

【СТП Кожа】Bardic сочинуваат торба е направен од висококвалитет водоотпорен СТП кожа.Тоа карактеристики �

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Големи : 9.06"x 6.69"x 3.94", Мал : 6.69"x 4.92"x 2.76".Оваа шминка торба во собата е цврсти доволно да се с

【СОВРШЕН ИЗБРАНИ】На NIUTA сочинуваат торбичка користат најдобрите квалитетни Материјали Мека полиесте

【Прекрасни Подароци】Топлина трансфер печатење, мазна како кожа сеча & водоотпорен печатење, печатење �

【Уникатен Подарок Идеи】Подароци идеи кеси погоден за мама, баба, gigi, нана, тетка, auntie, ќерка, сестра, бра�

Двострано printied, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со сек�

Создадена од страна на висок квалитет на СТП кожа со отстранлив рачка, која е мека и животната срединапр

Премиум материјал : Оваа шминка воз случај е направен на СТП,со врвен квалитет мазна патентите.Атрактив�

Шминка торба големина : 8x2.5х5.5 инчи.Удобен Простор за Складирање оддел 5 џеб,1 главен џеб совршен за жени, �

ИМАЈТЕ на ум : НЕМА ЧЕТКИ ВКЛУЧЕНИ Оваа рачно изработени патување шминка четка тек е совршен начин да се

Голем Капацитет : Големина : 8.7 x 4.3 x 3.1 инчи, оваа шминка торба е доволно голем да се одржи вашата дневна по

Симпатична Куче Се Печати Шминка Торба Корисна Рачка,Лесни И Исклучителна.Голем Капацитет Може Да Ги Ис

Кажете збогум на нередот и избезумени пребарувања преку вашите кеси, totes и purses и велат здраво на овој сет

Шминка торба големина : 6.5 x 2.5 x 4 инчи.Удобен Простор за Складирање оддел 5 џеб,1 главен џеб совршен за жени

1 Козметички торба големина : 9.8 инчен L, 7 инчен H, 2.4 инчен W (дното), еден круг огледало : со дијаметар од 2.8 и

Добро Организиран Шминка Торба Со 1open џеб, 3 еластична ремени и 2 elasticized џебови за да се задржи исправени �

Увезени.Димензија : 6.5x2.5x4 инчи.Нашите шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се �

Scroll