Ново
20pcs 12x4mm Завртката Свртување Clasps 1mm Дупка Цевка Fastener Кабелот Крајот Капи за DIY Хривнија Накит Ѓердан Одлуки

20pcs 12x4mm Завртката Свртување Clasps 1mm Дупка Цевка Fastener Кабелот Крајот Капи за DIY Хривнија Накит

Достапност: Залиха
DEN 1665.60

Потекло : CN(Потекло).Објектот Тежина : 0g.Накит Наоди Тип : Конектори.Објектот Висина : 0inch.Карактеристики на производот : накит конектор. 20pcs 12x4mm Завртката Свртување Clasps 1mm Дупка Цевка Fastener Кабелот Крајот Капи за DIY Хривнија Накит Ѓердан Одлуки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одобрението за промет на големо се Справи : 7 пакети на 6x крајот капи.Изработени од Метални Легури и се ан

[Пакет Вклучуваат] Вкупно 100pcs флорални мушка капи; златна боја; 14mm во дијаметар, 4mm, дебела, дупка : 2mm...

Материјал : Пластика.Одлично за додавање на монистра, шарм, tassel на тоа да се направи виси украси.Надвореш

Сосема нов и висок квалитет.Може да ја користите со кабелот, кожа, tassel, велур чипка да се направи една уба

Позлатени Боја : На регал златен сјај ќе го направи еден елегантен акцент насекаде.Постојат 50 монистра в

Боја : како фотографија 100pcs, Големина : 12mm.Пакетот Вклучува : 100pcs / многу.Предмет тип : Накит Наоди.Накит на

Големина : 20mm долго.Објектот Тежина : 1.67 g.Накит Наоди Тип : Crimp & Крајот Монистра.Објектот Висина : 0.8 cm.Кара

4 РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ 4 Мешани големини, користете го овој мешани цвет мушка капи помеѓу сите вашите омилен

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

Материјал : Железо.Внатрешен Дијаметар Од Прибл.8mm / 0.3 инч.Совршен за beading, накит одлуки, earring одлуки, цвет

Ова е нов сет на 15 грама бакар позлатен Бали стил ѕвезда мушка капи.Одлична за правење на ѓердани, белегз

Големина : за 6mm во дијаметар, дебелина 3мм; дупка : 1.2 mm.Пакетот вклучува : 500 Парчиња.Материјал : Алуминиум

Пакет содржи : ќе добиете 408 парчиња злато цвет мушка капи во 7 стилови во кутија,со различни стилови имаа

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

Најдобро за Изработка на Накит.Висок Квалитет позлата за Долготрајни Заврши.Накит Нега : Никогаш не доз�

Едноставен и лесен за употреба.Лепак во бел крајот капи за изработка на накит, кабелот крајот за кожа / �

Scroll