Ново
hfrhkudl Ќебе Руно Фрлиле Ќебе Пурпурна Елени Љубов Земја Девојка Сите Сезони Мек Кревет Ќебе Ќебе Декоративни Каучот Бела 60x80 инчен

hfrhkudl Ќебе Руно Фрлиле Ќебе Пурпурна Елени Љубов Земја Девојка Сите Сезони Мек Кревет Ќебе Ќебе Декоративни

Достапност: Залиха
DEN 1742.40

Нежно ќебе : Направен од 100% микрофибер материјал,супер меки,удобни,кожни-пријателски,топло,и потрајни од други памук ќебиња.Прецизна изработка : плоштадот ќебе има фина бода,густа бода,вистински се чувствуваат,парична казна работ шевовите,здрава и еколошки печатење и боење технологија,и тоа не е лесно да избледи и фрли.Троседот ќебе дека може да се користи во сите годишни времиња : Тоа може да се чуваат на топло, сите во текот на годината,која е многу погодна за кампување,backpacking,или се користи во,спална соба и дневна соба.Тоа е совршен придружник во секојдневниот живот.Мулти-функција на кревет ќебе : има декоративна функција за да го заштитите вашиот троседот/стол/кревет од прашина и дамки,и може да се користи како постелнина да се задржи топло и удобно во текот на еден или гледање на филм.Големина и дизајн : Постојат две големини : 130x150cm и 150x200cm.Печатење на моделот може да се прилагоди.Тоа е голем дар избор за вашите пријатели,колеги и семејството на роденден,Божиќ,Денот на Вљубените и денот на Благодарноста.Повеќе инструкции за ќебиња : Материјал : Микрофибер ќебе крпа ќебе Големина : 130x150cm и 150*200cm Пакување : 1 пакет Моделот печатење : еден-двострано печатење карактеристиките на ќебе : ќебе шема нема боја разлика,на ткаенина се чувствува прекрасно,светло и дише,не се пролева косата,и крои е прецизен,која е пријатна и убава.Тоа е погоден за четири сезони на пролет,лето,есен и зима.Мултифункционален апликација : Посно на тросед и кревет,натпревар ќебе,уживаат среќен часа на семејството активности,гледаат драми,игри,итн.; датум на вашите важни луѓе во театарот,парк или било остатокот област,имаат шолја кафе,итн.; кога на отворено може да се користи како туристички ќебе,кампување ќебе,и користење; тоа може да се користи како троседот во ќебе и кревет ќебе во затворен простор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Гаранција : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако с�

КАКО ДА се ПРИЛАГОДИ НА ЌЕБЕ ЗА ДЕЦА БЕБЕ : 1、Кликнете на "Прилагодите Сега" копчето за да персоналните и�

МЕКА ФЛАНЕЛЕН боксери РУНО ткаенина ние изберете за оваа фрлиле ќебе е премиум фланелен боксери руно к�

Супер Удобност : бирото за развој На образованието е околу 23"x 23"x 10", совршен за вашата мачка, или мало куч�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Руно.Нашите Фланелен боксери Руно ќебе е толку мека и удобна вие никогаш не ќе го оставам тоа на едно мес

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Повлекување На з

Најдобар пријател : Ова downy ќебе ќе биде студено време најдобар пријател!Тоа е густа, со пријатна sherpa рун�

Памук Мешавина,сатен,кадифен.Мека памучна мешавина поддржани со кадифен minky точка ткаенина и исечените

Микрофибер 【Ќебе Големина】 : 30"x40" инчи / / 50"x60" инчи / / 60"x80" инчи / / 90"x90" инчи / / 87"x95" инчи, совршен за да ја

❤Направен од висококвалитет на антиpilling фланелен боксери, ќебе се чувствува нежна, мека, лесна, комфорн�

Ова бебе ќебе е направен од висок квалитет на кадифен полиестер ткаенини,супер мека,топла и удобна за де

Достапни големини : имаме два достапни големина на опции кои може да се најде во паѓачкото box на врвот на

♥【ЛУКСУЗЕН КВАЛИТЕТ】Изработени Од Високо Квалитетен 100% УлтраМеки Микрофибер Полиестер, Ова Кадифен �

Мерки 28 инчи од 28 инчи.Направени со мазни и меки пред да имитираат свила тип се чувствуваат.Задниот дел е

Кадифен.Стефан Бебе супер меки слонова коска Sherpa кадифен гушвам bud blankie јагне; совршена комбинација на п�

Scroll