Ново
Кревет Перници за Спиење 2 Пакет, Стандардна Големина (20×26inches), Противалергиски Ладење Перница за Страна и Назад Sleeper, Мека Надолу Алтернативни Хотел Перници, Сет од

Кревет Перници за Спиење 2 Пакет, Стандардна Големина (20×26inches), Противалергиски Ладење Перница за Страна

Достапност: Залиха
DEN 671.76

Меки и Меки пополнување на перница е направен од 100% 3 D надолу-како микрофибер, и не ги содржи надразнувачки хемикалии.Совршена рамнотежа помеѓу меки и поддршка ви овозможува да се доживее луксузот на пет-ѕвезда хотел, дома, секоја вечер.Дише и Противалергиски ткаенина на pillowcase е високо-count, со висока густина обичен ткаат ткаенини направени од памук, што е кожата-friendly и дише.На pillowcase, исто така, има патент отворање, можете да ја прилагодите количината на полнење да се прилагоди на висината на перница.OEKO-Сертифицирани Кревет перници сертифицирани од страна на OEKO-TEX Стандард 100. Независна сертификација процес гарантира дека материјали од под перница ги исполнуваат највисоките безбедносни и еколошки стандарди.Можете да ги користат со доверба.Машина Перат перница може да се мијат во машина на 30°, а потоа го фрли во машина за перење и сува на ниска температура за да се добие чиста и нова перница.Вакуум Пакувања надолу алтернативни перници се транспортираат во вакуум пакувања.По отворањето, ќе треба да се чека 24-48 часа за перници за да станат меки повторно.Ако вашиот спиење искуство со оваа перница не е апсолутно извонредна, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во 48 часа, со задоволително решение.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Памук.Големина : 48x74 cm.Памук : ова надолу перница е 233 TC 100% памук покрие ткаенина.Soft & Дише.Тие имаат силн

Пена Густина : (D30) 1.8 PCF ВисокоDensityand Dacron Заврши; 3Слоеви Пена Душек : Пена + Fiberfill + Dacron Заврши; 1 x Кралицата П

50% Goose Пердув; 50% Goose Надолу.ВКЛУЧУВА : (1) 50 / 50 Goose надолу и пердув перница.МАТЕРИЈАЛИ : Материјал : 100% памук 23

Луксузна Кадифен Материјал : луксузни влакна перници се стокмено во супер кадифен микрофибер !Тие се ст

Тоа им овозможува на корисниците можност да спијат подолго време на време и не мора да се грижите за бол

【Висока Густина&подолготрајна Поддршка за Мемориска Пена Перница】спиење кревет перница е направен од

SOFT & ДИШЕ : Dreamhood надолу пердув перници се полни со 90% пердув и 10% надолу, спакувани во 100% памук ткаенини ма

Една големина 24"x41"x9".Современ стил.Сите временски ткаенина.Отпакувате покрие и да се отстрани внатрешна

Шел : 100% Памук.Кутии : 95% Grey Goose Пердув, 5% Grey Goose Надолу.Увезени.ГОЛЕМИНА на & ПОПОЛНУВАЊЕ Со својата големин

Тоа им овозможува на корисниците можност да спијат подолго време на време и не мора да се грижите за бол

2 ПАКЕТ, 20x28 инчи, 32oz, 85% goose пердув со 15%goose надолу помеша,на висок квалитет на пломби се направи надолу пер

Пена Густина : (D30) 1.8 PCF ВисокоDensityand Dacron Заврши; 3Слоеви Пена Душек : Пена + Fiberfill + Dacron Заврши; 1 x Кралицата П

➤[Природни goose долу] : Изберете природни висококвалитетни бели goose надолу, која е полна со пополнување, м

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна (Полиестер Кадифени), Меки И Удобни.Производ Перформанс

Пломби : креветот перница доаѓа со премиум сите полиестер пополнување која обезбедува дише површината

Стискаш тоа да се замесува микрофибер во внатрешноста на перница, да ги задржи крцкањето 23mins.Сите работ

2 ПЕРНИЦА ПАКЕТ Пакување од 2 Сива перници со Quilted Сомот Патент Покрива и цевки крои дава овие перници ст

Полиестер Бамбус Смеса.Средината на лофт мемориска пена перница се усогласува на ' рбет со поддршка на г

Спиење перници функција атрактивна полиестер, кој обезбедува неверојатно мека и удобна тактилни впеча

ИДЕАЛЕН ПРИЛАГОДЛИВИ ПЕРНИЦА Со addable мемориска пена, пополнување, можете да ги прилагодите на вашите со

Микрофибер.Направен во САД.Сет вклучува четири перници, секој кој не пропадна дното и круг прамен изгра

Scroll