Ново
Reberyle Кревет Перници за Спиење 2 Пакет, Кралицата Големина Премиум Квалитет Ултра Мека Постела Перници, Луксузни Дише Меки Хотел Перница за Назад & Странични Прагови

Reberyle Кревет Перници за Спиење 2 Пакет, Кралицата Големина Премиум Квалитет Ултра Мека Постела Перници,

Достапност: Залиха
DEN 599.76

Пломби : креветот перница доаѓа со премиум сите полиестер пополнување која обезбедува дише површината и супер мекост, додека одржување на fluffiness, прави да се чувствувате како да сте спие на облак.Удобно Поддршка : На перници во согласност со природните облини на човечкото тело во извршување на висок квалитет спиење, обезбедување удобно поддршка за главата, вратот и рамениците, помага да се ублажат некои вратот и грбот, идеален за рамо, и склони supine прагови.Квалитетни Материјали : Нашиот кревет перници се направени од високо квалитетна полиестер и дише ткаенина.Со кожа-friendly перница ги опфаќа и премиум квалитет на материјали, можете да го користите овој производ со доверба. 2-Pack Перници : На перници се вакумирани.По отворањето на производ пакет и да го оставиме тоа за 24 часа да пената до перници.Секоја кралица перница мерки 18 x 28 инчи.Услуги на клиентите : Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на производите.Но, ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте го нашиот поддршка на корисниците, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи.сте задоволни со вашето купување.Отворете вакуум печат торба и да стискаш, допрете или поклопецот на вашата перница.Тоа го дозволуваат целосно да се зголемат за 24 часа, а перница ќе пролетта назад во неговата оригинална полна големина.Пената на перница редовно да ја задржи својата форма по долгорочна употреба.Ако не сте задоволни со процесот на купување, ве молиме не двоумете се да ни остави порака.Ние ќе резервни без напор за да ви помогне во решавање на секој проблем!.Отворете вакуум печат торба и да стискаш, допрете или поклопецот на вашата перница.Тоа го дозволуваат целосно да се зголемат за 24 часа, а перница ќе пролетта назад во неговата оригинална полна големина.Пената на перница редовно да ја задржи својата форма по долгорочна употреба.Ако не сте задоволни со процесот на купување, ве молиме не двоумете се да ни остави порака.Ние ќе резервни без напор за да ви помогне во решавање на секој проблем!.Отворете вакуум печат торба и да стискаш, допрете или поклопецот на вашата перница.Тоа го дозволуваат целосно да се зголемат за 24 часа, а перница ќе пролетта назад во неговата оригинална полна големина.Пената на перница редовно да ја задржи својата форма по долгорочна употреба.Ако не сте задоволни со процесот на купување, ве молиме не двоумете се да ни остави порака.Ние ќе резервни без напор за да ви помогне во решавање на секој проблем!.Отворете вакуум печат торба и да стискаш, допрете или поклопецот на вашата перница.Тоа го дозволуваат целосно да се зголемат за 24 часа, а перница ќе пролетта назад во неговата оригинална полна големина.Пената на перница редовно да ја задржи својата форма по долгорочна употреба.Ако не сте задоволни со процесот на купување, ве молиме не двоумете се да ни остави порака.Ние ќе резервни без напор за да ви помогне во решавање на секој проблем!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Памук.НЕТЕЛЕВИЗИЈА ИЗВЛЕЧЕН ПРОИЗВОДИ ГАРАНЦИЈА ve најде совршен перници.Одлично!Сега се заштити вашат

Спиење перници функција атрактивна полиестер, кој обезбедува неверојатно мека и удобна тактилни впеча

♥ ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : пополнување е 100% полиуретан пена и густината е за 50 D(не премногу нежно,

Прилагодлив Најдете вашиот совршен натпревар!Без разлика дали сакате цврстина или мекост, оваа страна

Пена Густина : (D30) 1.8 PCF ВисокоDensityand Dacron Заврши; 3Слоеви Пена Душек : Пена + Fiberfill + Dacron Заврши; 1 x Кралицата П

SOFT & ДИШЕ : Dreamhood надолу пердув перници се полни со 90% пердув и 10% надолу, спакувани во 100% памук ткаенини ма

Стискаш тоа да се замесува микрофибер во внатрешноста на перница, да ги задржи крцкањето 23mins.Сите работ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Традиционално во облик на кошница кревет достапен во седум големини да се приспособат на најмалите и на

Куче Перница Произведени со користење Olefin или Откачи Полиестер ткаенини; куче кревет е дизајниран за д

100% Памук.Направен во САД и се Увезени.Кралот Големина Гел Влакна Исполнет Перница Мерки 20"L x 36"W и Тежи 3 6 L

Полиестер Бамбус Смеса.Средината на лофт мемориска пена перница се усогласува на ' рбет со поддршка на г

Удобноста : На перници се направени од меки Влакна , прави да се чувствувате како да спие на облак.Мека : Т

Микрофибер.Направен во САД.Сет вклучува четири перници, секој кој не пропадна дното и круг прамен изгра

【Висока Густина&подолготрајна Поддршка за Мемориска Пена Перница】спиење кревет перница е направен од

Тоа им овозможува на корисниците можност да спијат подолго време на време и не мора да се грижите за бол

Тоа им овозможува на корисниците можност да спијат подолго време на време и не мора да се грижите за бол

Премиум Пена Душек; Пена Густина : (D30) 1.8 PCF со Висока Густина и Dacron Заврши; 3Слоеви Пена Душек : Пена + Fiberfill

2 ПЕРНИЦА ПАКЕТ Пакување од 2 Сива перници со Quilted Сомот Патент Покрива и цевки крои дава овие перници ст

✔ [Природни goose надолу пополнување] : Изберете природни висок квалитет бела goose надолу, полн со пополнува

Scroll