Ново
SouiWuzi Куче Кревет Хрчак Гнездо Мека Спиење Куќа Кревет Кафез Милениче Играчка Пештери Hammock за Глувци и Стаорци Розова

SouiWuzi Куче Кревет Хрчак Гнездо Мека Спиење Куќа Кревет Кафез Милениче Играчка Пештери Hammock за Глувци

Достапност: Залиха
DEN 465.60

Идеален Подарок : Пет Спиење Куќа Кревет е совршен идеален подарок за вашиот сакан домашни миленици, безбедна и пријатна за нив, да спијат или да пуштите внатре.Кабината Дизајн : длабоко и тајната на кабината дизајн го прави вашиот омилен пет побезбедно и спие повеќе убедливо, за производство на среќни и удобен Кревет на кат Куќа за вашите миленици.Лесен за Користење : миленичиња спиење куќа е лесен за употреба, место и чисти,можете да сува внатре или надвор од собата.Меки и Удобни : Со мека и природна текстура, и Мали Животни Миленичиња Куќа им овозможува на вашите миленици за да уживате во пријатна и удобна допир.Широка Примена : посебен хрчак гнездо со посебен изглед не е само hammock креветот, но, исто така, играчка за мали миленичиња, верверички, chinchillas, гвинеја свињи, стаорци и други мали животни.Description This интересни пештерски hammock играчка има удобна текстура и прави мали животни изгледа различно со тоа.Тоа може, исто така, обезбедува среќен и удобна околина за вашето домашно милениче за спиење и играње.Покрај тоа, хрчак куќа кревет е совршен и идеален подарок за вашите пријатели кои постојано хрчак, безбедна и пријатна за домашни миленици да спијат или да пуштите внатре.Features Hamster гнездо-Боја : Розова.-Материјал : Дијамант руно-Големина на : Дупка со Дијаметар : 6 cm/2.36 инч.Должина : 13 cm/5.12 инч.Дното Дијаметар : 12 cm/4.72 инч.Може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Пакет Including1 * Хрчак Гнездо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од Хард Облечен, но Сепак Супер Меки Луксузн

Должината на производот е за 18cm, ширината е за 18cm, а висината е околу 20cm.Со карактеристиките на убава фор�

*Миење Стил : Машина за миење +рака мие Функција : Дише Материјал : Памук Предмет Тип : Кревети&Софи Е Памет

❣ Големина S : 40cm во рок од 5 kg M : 50cm рок од 8 kg L : 65cm во рок од 12 кг ❣ Преносни Склоплива надолу за патување �

Најдобар избор : Пет вреќа за спиење домашни миленици може да уживаат во удобна починка.Се донесе поинак

МЕКА АТМОСФЕРА МИЛЕНИЧЕ КРЕВЕТ : Тоа им помага да се смират побрзо, за да се ублажи анксиозноста, и спие д

【Удобноста и приватноста】 : Ние ја нарекуваме мека картонска кутија, и ако вашата мачка е таинствени, т�

Материјал : кадифе, исполнет со PP памук.Големина : S / Л Боја : зелена,сива,бела,розова.Погоден за : хрчаци, ch

Големина : Надворешноста : висина 62 / 5", должина 7", ширина од 7"; влезот дијаметар : 4" .одговара за животни те

Руно наредени 30" 40" душек вклучени.Прескокнетелупено од страна на рака, за единствен, еденнаеден вид изг�

Оди Kart Дизајн.Производот е БС Не Req, Slat Систем Вклучени.Достапни Бои : Gunmetal и Црвена боја.Душекот Не Се Вкл

Јагне со крзно / најлон изглед.Полиестер капак.Полиестер руно пополнување.Вашата мачка ќе љубов оваа ре�

❥(^_)50x50x20cm(20"x20"x8")тестенини милениче кревет првенство тестенини кинолошки размена на инстант тестенин

[Премиум Материјали]Мека Полиестер Покрие со луксузен quilted дизајн, таа е изградена за да и обезбеди на кр

4 : ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Hardwired, не се префрлите или приклучокот на тела себе · производ материјал : Корис

85% Акрил / 15% Полиестер.Направен во САД и се Увезени 85% акрил 15% полиестер 22инчи дијаметарby12инчи.Епс и пол

ВИСОК КВАЛИТЕТ на УДОБНОСТ : утешува вашето куче со ослободување болки во телото, болки во зглобовите, х�

Супер мека и пријатна : целата складиште е исполнет со висок квалитет бисер памук, која е полна и меки, ме

[Совршен Избор]На модерен, стилски креветот карактеристики Близнак врвот кревет во текот на Целосна дно

Две Големина за да Изберете : го 20x20" кревет за пет до 11lbs, на 24x24" кревет за пет до 25lbs.Со faux shag крзно, круг кр

Природни и еколошки зачини, мирис не е луто, и нема да му наштетат на здравјето на вас и вашите домашни ми

Топлина : кожаfriendly кадифен текстура, внатрешниот PP памук во зима ќе им обезбеди на вашите миленици со то�

Scroll