Ново
DII Метал Кујна Складирање Колекција 3-Ниво Кригла Дрво Стои, 9.5x12.75, Гроздобер Црна

DII Метал Кујна Складирање Колекција 3-Ниво Кригла Дрво Стои, 9.5x12.75, Гроздобер Црна

Достапност: Залиха
DEN 554.88

Железо.КРИГЛА СТОЈАТ ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : Мерки : 9.5x12.75"; Изработени од метал со рустикален антички заврши, ова стојат има 15 кригла капацитет; Можете дури и да го чувате мали плочи на врвот на трибината која се одржа во место со жица оружје.СЕГА СО ПОВЕЌЕ ПРОСТОР : Нашите клиенти го праша за повеќе царинење на долниот ред и сега на нашите производи седи повисоко, дозволувајќи им на пример шолји за одмор на дното куки.ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : да Донесе farmhouse, земјата шик, или рустикален изглед на вашата кујна; Место на контра блиску до вашето кафе или чај станица; Чисти лесно со влажна крпа или сунѓер.РАЗНОВРСНА ЧАША НОСИТЕЛОТ : Не само што ова дадат изјава во вашата кујна, но ова исто така може да се користи како сушење решетката за рака мијат чаши или чаши; Едноставно место надвор од патот во провизии или кабинет ако ви требаат повеќе контра простор.ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПРОСТОР : совршен прилог на помалите кујна простори, оваа кригла стојат продавници чаши и мали плочи за decluttering вашиот countertops.Боја : Гроздобер Црна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Три геометриски дизајн ѕид виси кригла носители со мат црна правгрб заврши.Карактеристики сет од 3 хекс�

РАЗНОВРСНА Идеални за организирање и зачувување на спајс шишиња, провизии предмети, закуски, toiletries, ала

[ВЕРТИКАЛНА КРИГЛА ДРВО] 2 ниво кригла за носител со 6 куки, да организатор филџани кафе и мала чинијата, д

ВисокоКвалитетни Материјали : Кригла куки е направен од висококвалитет на железо и високоодделение нас

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 4 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

【Лизгачки дизајн】 Лесно да се откажам, или се земе, дури и ако купот на куки за бесење под полицата е ин�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Оваа кригла дрво држи до 6 кафе или чај, филџани за лесен пристап, организирање на вашата кујна чаши и заш

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Материјал : пластика.Големина : Вкупна должина е околу 31cm.На слотови на Мали Клип На Стол Послужавник мож

Супериорен во однос на Изработка Безвременски Дизајн Силна, сатен заврши beechwood парови со 6 тешки цинк ле

Particleboard материјал е еколошки пријателски, здрав и издржливи, а ви помага да се задржи вашата маса и кујна

МОДЕРНАТА КРИГЛА ДРВОТО држи до 6 филџани кафе убава прилог на вашиот дом.ДРЖИ ВАШАТА КУЈНА ОРГАНИЗИРА�

Домашна Кујна Дрвени Кригла Кафе Чаши Сушење Складирање Рек Држач за Пропелер Организатор Висок квалит

Изработени од дрвен материјал, издржлив и практичен, лесен за употреба.Домаќинство првенство одвод изд�

Рачно изработени од ковано железо за долготрајни, убавина, дури и под строг употреба.Карактеристики 6 ку

Влакно Жица Кригла Носителот со Кошница.Димензии : 7.75 Инчи Должина x 7.75 Инчи Ширина x 15.75 Инчи Висина.Мате�

Боја : Сина, Розова, Сива.Материјал : Пластика.Модел : Свитлива Крпа Решетката.Големина на : 20*16*25.5 cm.Пакет �

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 4 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Може да се користи за порцелански чаши, чаши, шишиња, чаши вино, teacups, итн.Направени од премиум железо мат�

На нозете може да биде укината за лесно сместување и чување, погоден за чај соби.Користење на еколошки м�

Scroll