Ново
Кафе Носителот Кригла Дрвото - BENEGIO Кригла Рек Безвременски Колекција - Сатен Средно Печено Заврши - Супериорен во однос на Изработка - Анти-Совет & Лизга Кафе Станиц?

Кафе Носителот Кригла Дрвото - BENEGIO Кригла Рек Безвременски Колекција - Сатен Средно Печено Заврши - Супериорен

Достапност: Залиха
DEN 695.28

Супериорен во однос на Изработка - Безвременски Дизајн Силна, сатен заврши beechwood парови со 6 тешки цинк легура куки и оптимизиран за анти-совет рамнотежа, за неверојатно убава, долготрајни и корисни кафе кригла носителот дека засилува вашата домот гроздобер, boho, japandi и модерна farmhouse оркестарот.Beechwood - На Врв на Издржливост : Скокни во текот лесно да се оштети иглолистен, грди метал кафе кригла куките или дека прескапата бамбус кригла дрво; оваа солидна beechwood кригла организатор стои тестот на времето, со јасна сатенски сјај што го спречува гребнатини, пукнатини и warping од течни или сончева светлина.Против Пролизгување Купот на Носителите - Целосна Гумена Подлога Го Чува Заклучена во Место : Бидејќи кујна влага е само дел од секојдневниот живот, ние се вклучени во целосна големина анти-лизга гумени подлога низ дното на оваа кафе стојат, а не евтини мали гумени нозе, така што останува безбедно место, дури и ако има spills на вашиот countertop.Идеален Чип-Доказ Простор - Има Големи на врвот на кафе бар контра, под вашиот шкафовите или дури и во кои на друг начин неупотреблива агол кабинет за еден лесен-за-стигне и употреба простор за заштеда на енергија организатор што ги држи вашите чаши демонстрирани во стил. 365 Ден Гаранција : Само да се погледне во него; тоа е одлична!А сликите не дури и го направи тоа за правда.Така одат напред, кликнете на додади во кошничка сега.Однесете ја дома.Красат тоа.Да видиме како тоа го подига и комплименти вашиот декор, Додавање на посебен допир, вие нема да најдете никаде на друго место.Вашата одлука е поддржан од 365 Ден Задоволство Гаранција.Ние сме сигурни дека ќе го сакам!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

[Материјал големина]Материјал : железо,големина : 10.2*6.5*8.2 инч [Едноставен стил] Едноставна и модерна срце

Складирање на големи чаши и countertops се чисти домот е поубаво.Поместување на купот го прави полесно да се и

Може да се користи за порцелански чаши, чаши, шишиња, чаши вино, teacups, итн.Направени од премиум железо мат�

Има 4 мали или големи филџани кафе.Прав обложени цевки делови резултат чисти, издржливи завршница на ово

Влакно Жица Кригла Носителот со Кошница.Димензии : 7.75 Инчи Должина x 7.75 Инчи Ширина x 15.75 Инчи Висина.Мате�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 4 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Материјал : пластика.Големина : Вкупна должина е околу 31cm.На слотови на Мали Клип На Стол Послужавник мож

На нозете може да биде укината за лесно сместување и чување, погоден за чај соби.Користење на еколошки м�

Домашна Кујна Дрвени Кригла Кафе Чаши Сушење Складирање Рек Држач за Пропелер Организатор Висок квалит

ВисокоКвалитетни Материјали : Кригла куки е направен од висококвалитет на железо и високоодделение нас

РАЗНОВРСНА Идеални за организирање и зачувување на спајс шишиња, провизии предмети, закуски, toiletries, ала

[ВЕРТИКАЛНА КРИГЛА ДРВО] 2 ниво кригла за носител со 6 куки, да организатор филџани кафе и мала чинијата, д

Оваа кригла дрво држи до 6 кафе или чај, филџани за лесен пристап, организирање на вашата кујна чаши и заш

Изработени од дрвен материјал, издржлив и практичен, лесен за употреба.Домаќинство првенство одвод изд�

Рачно изработени од ковано железо за долготрајни, убавина, дури и под строг употреба.Карактеристики 6 ку

Particleboard материјал е еколошки пријателски, здрав и издржливи, а ви помага да се задржи вашата маса и кујна

Боја : Сина, Розова, Сива.Материјал : Пластика.Модел : Свитлива Крпа Решетката.Големина на : 20*16*25.5 cm.Пакет �

Scroll