Ново
ZJY 1pcs Железо Премиум Multifuction Декоративни Кригла Носителот Жица Дрво Стои Метал Чаша Носителот Гроздобер Чаша Носителот

ZJY 1pcs Железо Премиум Multifuction Декоративни Кригла Носителот Жица Дрво Стои Метал Чаша Носителот Гроздобер

Достапност: Залиха
DEN 863.76

- Кои се направени од високо квалитетни материјали.Не е лесно да деформација. - Елегантна и убава боја, можете да го прикажете тоа со ставање на тоа на вашиот tabletop. - Тоа е се отстранува, така што ќе може да се отстрани кригла управување и складирање на тоа кога не го користите и да се зачува простор. - Производот може да се одржи и поддршка неколку чаши, топло и практични. - Може да се користи за складирање, прикажување, сушење чаши, чаши и слично, одржување на маса и кујна добро организиран. -Боја : Златна-Материјал : Железо, Големина : 28.80 X28.80 X29.30cm/11.32 X11.32 X11.51in1 x Кригла држачот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Складирање на големи чаши и countertops се чисти домот е поубаво.Поместување на купот го прави полесно да се и

На нозете може да биде укината за лесно сместување и чување, погоден за чај соби.Користење на еколошки м�

Particleboard материјал е еколошки пријателски, здрав и издржливи, а ви помага да се задржи вашата маса и кујна

Може да се користи за порцелански чаши, чаши, шишиња, чаши вино, teacups, итн.Направени од премиум железо мат�

Рачно изработени од ковано железо за долготрајни, убавина, дури и под строг употреба.Карактеристики 6 ку

Бронза и железо.Ретро стил, може да се украси.Висина : 13.8", Дното дијаметар : 6.5".Ја чува и покажува до 6 чаши

Влакно Жица Кригла Носителот со Кошница.Димензии : 7.75 Инчи Должина x 7.75 Инчи Ширина x 15.75 Инчи Висина.Мате�

[Материјал големина]Материјал : железо,големина : 10.2*6.5*8.2 инч [Едноставен стил] Едноставна и модерна срце

Боја : Сина, Розова, Сива.Материјал : Пластика.Модел : Свитлива Крпа Решетката.Големина на : 20*16*25.5 cm.Пакет �

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 4 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Три геометриски дизајн ѕид виси кригла носители со мат црна правгрб заврши.Карактеристики сет од 3 хекс�

[ВЕРТИКАЛНА КРИГЛА ДРВО] 2 ниво кригла за носител со 6 куки, да организатор филџани кафе и мала чинијата, д

【Лизгачки дизајн】 Лесно да се откажам, или се земе, дури и ако купот на куки за бесење под полицата е ин�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Оваа кригла дрво држи до 6 кафе или чај, филџани за лесен пристап, организирање на вашата кујна чаши и заш

Материјал : пластика.Големина : Вкупна должина е околу 31cm.На слотови на Мали Клип На Стол Послужавник мож

Има 4 мали или големи филџани кафе.Прав обложени цевки делови резултат чисти, издржливи завршница на ово

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 4 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

ВисокоКвалитетни Материјали : Кригла куки е направен од висококвалитет на железо и високоодделение нас

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Изработени од дрвен материјал, издржлив и практичен, лесен за употреба.Домаќинство првенство одвод изд�

МОДЕРНАТА КРИГЛА ДРВОТО држи до 6 филџани кафе убава прилог на вашиот дом.ДРЖИ ВАШАТА КУЈНА ОРГАНИЗИРА�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Домашна Кујна Дрвени Кригла Кафе Чаши Сушење Складирање Рек Држач за Пропелер Организатор Висок квалит

РАЗНОВРСНА Идеални за организирање и зачувување на спајс шишиња, провизии предмети, закуски, toiletries, ала

Scroll