Ново
2 Пакети на Кригла Држач со кој се одвојува Фах Првенство Кригла Носителот со Рачка Кригла Организатор Сушење Решетката се Залагаме за Контра Дома Кујната Кабинет ?

2 Пакети на Кригла Држач со кој се одвојува Фах Првенство Кригла Носителот со Рачка Кригла Организатор Сушење

Достапност: Залиха
DEN 380.40

【Pack 2 за да Зачувате Простор】кригла носителот може да се користи во вашиот дом за да се откажам 6 чаши.2 пакет вкупно задржете 12 чаши, да ви помогне да се ослободите простор. 【Високо-квалитетни Материјали】Чаши носителот рек направен од високо-квалитет на метал, на плоштадот база дизајн е стабилна и не тресете лесно. 【Лесен за Употреба】дрвена рачка на кригла решетката е лесно да ги симнат.Оваа кригла носителот со отстранлив мозоци послужавник и помага да се исцеди водата лесно. 【Чаши заштита】гранките на кригла носителот може да се одржи на очила за 5-3/4".Секоја гранка има силикони заштитна маска за да се намали триењето и да се спречи чаша од тресење и судир. 【Користат широко】кригла носител на вкупната големина е за 10-1/8" x 6-1/2" x 7-3/4", погоден за кафе кригла, високи чаши. (Чаши Не Се Вклучени).Кригла носителот направен од високо-квалитет на метал, на плоштадот база дизајн е стабилна и не тресете лесно. 2 пакет кригла носителот може да се одржи 12 чаши, да ви помогне да се ослободите простор.Боја:Black Size:10-1/8" x 6-1/2" x 7-3/4" пакетот вклучува:2 Пакет Кригла holder2 Пакет дрвени handle Each кригла носителот има 6 силикони заштитна маска.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Particleboard материјал е еколошки пријателски, здрав и издржливи, а ви помага да се задржи вашата маса и кујна

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 4 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

【Лизгачки дизајн】 Лесно да се откажам, или се земе, дури и ако купот на куки за бесење под полицата е ин

Складирање на големи чаши и countertops се чисти домот е поубаво.Поместување на купот го прави полесно да се и

Изработени од дрвен материјал, издржлив и практичен, лесен за употреба.Домаќинство првенство одвод изд

На нозете може да биде укината за лесно сместување и чување, погоден за чај соби.Користење на еколошки м

[ВЕРТИКАЛНА КРИГЛА ДРВО] 2 ниво кригла за носител со 6 куки, да организатор филџани кафе и мала чинијата, д

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Боја : Сина, Розова, Сива.Материјал : Пластика.Модел : Свитлива Крпа Решетката.Големина на : 20*16*25.5 cm.Пакет

[Материјал големина]Материјал : железо,големина : 10.2*6.5*8.2 инч [Едноставен стил] Едноставна и модерна срце

6Парче кригла сет со застане е од суштинско значење за Кафе и чај љубовници.Stoneware; кафетематските дизајн.

Три геометриски дизајн ѕид виси кригла носители со мат црна правгрб заврши.Карактеристики сет од 3 хекс

Може да се користи за порцелански чаши, чаши, шишиња, чаши вино, teacups, итн.Направени од премиум железо мат

Оваа кригла дрво држи до 6 кафе или чај, филџани за лесен пристап, организирање на вашата кујна чаши и заш

Рачно изработени од ковано железо за долготрајни, убавина, дури и под строг употреба.Карактеристики 6 ку

Бронза и железо.Ретро стил, може да се украси.Висина : 13.8", Дното дијаметар : 6.5".Ја чува и покажува до 6 чаши

РАЗНОВРСНА Идеални за организирање и зачувување на спајс шишиња, провизии предмети, закуски, toiletries, ала

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 4 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Супериорен во однос на Изработка Безвременски Дизајн Силна, сатен заврши beechwood парови со 6 тешки цинк ле

Железо.КРИГЛА СТОЈАТ ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : Мерки : 9.5x12.75"; Изработени од метал со рустикален антички заврш

Кои се направени од високо квалитетни материјали.Не е лесно да деформација Елегантна и убава боја, мож

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Материјал : пластика.Големина : Вкупна должина е околу 31cm.На слотови на Мали Клип На Стол Послужавник мож

Влакно Жица Кригла Носителот со Кошница.Димензии : 7.75 Инчи Должина x 7.75 Инчи Ширина x 15.75 Инчи Висина.Мате

ВисокоКвалитетни Материјали : Кригла куки е направен од висококвалитет на железо и високоодделение нас

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Има 6 мали или големи филџани кафе.Современ дизајн со

Има 4 мали или големи филџани кафе.Прав обложени цевки делови резултат чисти, издржливи завршница на ово

Scroll