Ново
Дувачкиот Крило Ореви - 1/4-20 (Крило Span 1.10/.97 x .187 Дебела) Количина-25

Дувачкиот Крило Ореви - 1/4-20 (Крило Span 1.10/.97 x .187 Дебела) Количина-25

Достапност: Залиха
DEN 962.40

Крило Ореви се наменети за проекти кои не бараат tools.Користете само прстите да го инсталирате или отстраните орев.Крило Ореви функција две крила кои овозможуваат за fastener да бидат построги или да се олабави со рака.Крило Ореви најчесто се гледа на собранието за кои е потребно прилагодување или не се постојани.Тие исто така се користи кога удобноста е возење фактор.Тие најчесто се користат за Тапан Сетови, Велосипеди и Опрема за Осветлување.Крило Ореви се достапни во Нерѓосувачки Челик, Месинг и Цинк Позлатен Челик.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СПЕЦИФИКАЦИЈА : M5 женски конец; Цинк легура, поцинкуван, анти ' рѓа и антикорозија.Вкупната Големина : 21 x 1

Крило Ореви се наменети за проекти кои не бараат tools.Користете само прстите да го инсталирате или отстра

Големина : M6x10mm Пакет : 10 Компјутери(Повеќе димензија детали, ве молиме погледнете на сликата).Материјал :

Големина : #1024 Има две лесно да се зафат "крилја", што им овозможи да бидат построги од рака.Се користи на г

Лешник со крила кои овозможуваат дел рачно да биде претворен.Студената Фалсификувани Крило Ореви да ANSI

СПЕЦИФИКАЦИЈА : M6 женски конец; Цинк легура, поцинкуван, анти ' рѓа и антикорозија.Вкупната Големина : 25 x 1

[SIZE] 3 / 16"24 [МАТЕРИЈАЛ] Изработена од јаглероден челик, површината е оближена со цинк за добра рѓа отпор...

Оваа орев има крило на секоја страна која ви помага да се стегне орев без алатки.Крило Ореви може да се к�

[SIZE] М8 x 1.25 mm [МАТЕРИЈАЛ] Направени од 201 од не ' рѓосувачки челик, цврсти и издржливи [ПРЕДНОСТ] се корист�

Лешник со крила кои овозможуваат дел рачно да биде претворен.Студената Фалсификувани Крило Ореви да ANSI

Крило Лешник, Орев Стил Крило Орев, Систем на Мерење Метрички, Основен Материјал од не ' Рѓосувачки Челик

дел број 72004124 100% Сосема Нов и висок квалитет.Забелешка : ве Молиме проверете модел пред да нарачате.Висо�

✅【ДИМЕНЗИЈА】 Навој Големина : M6x 4mm; се Справи со дебелина:4mm / 0.16 "; Вкупната големина : 27mm x 11mm х 13mm / 1.06 "x

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Оваа Орев Има Крило На Секоја Страна Која Ви Помага Да Се Стегне Орев Без Алатки.Крило Ореви Може Да Се К�

Материјали : Најлон; Главна Боја : Бела; Женски Навој : M4; Конец Теренот : 0.7 mm; се Справи со Дебелина : 1.8 mm /

Scroll