Ново
Heall Мултифункционален Бања Пешкир Багажник, Лепило или Дупчење на Инсталацијата, Кујна Хартиена Крпа Багажник, со Кука и ' Рѓа Превенција за Купатило и Кујна

Heall Мултифункционален Бања Пешкир Багажник, Лепило или Дупчење на Инсталацијата, Кујна Хартиена Крпа Багажник,

Достапност: Залиха
DEN 407.76

Ѕид-монтирани хартиена крпа рек : може да се инсталира на ѕид или под кабинет, во прилог на дното на кабинетот.Тоа дури може да биде поврзан хоризонтално и вертикално.Да зачувате простор на шалтер или да го скриете вашиот ролс.Лесен за чистење : должината на крпа бар е 31.5 cm, а растојанието помеѓу бар и ѕидот е 9.5 cm.Ѕидот-монтирани крпа железнички има мазна површина, без остри рабови, осигурувајќи дека нечистотија и прашина нема да бидат скриени.Само нежно избришете со мека влажна крпа.Лесен за користење : Инсталира на цврст ѕид за да се спречи валање или движење кога се повлече, и брзо може да откине парче хартија од тек со една рака.Дизајнот на ролери може да се поправи на ролна хартија.Високо-квалитетни материјали : Space алуминиум има добра цврстина, отпорност на корозија и ' рѓа отпор.Површината е хром-обложено и се оксидира, кој може да му одолее на дневни гребнатини и промена на бојата.Инсталација опции : Користење на самолепливи ленти, можете да ја инсталирате оваа крпа железнички на мазна површина која ќе не на штета на ѕидот.Можете исто така да инсталирате крпа железнички на нерамна ѕидови со дупчење дупки со одредување на завртки.Опис : крпа носителот и куки сет е одличен начин да се поддржи виси предмети на врати, ѕидови или плакари.Тоа им помага да се оптимизира достапен простор и ја прикаже видливи предмети, и да се обезбеди чиста и пространа место за семејството.Можете да изберете вертикална или хоризонтална, десно или лево инсталација според вашите потреби.Забелешка : ве Молам не се држи на ѕид кој е лесно да се падне, како што гипс ѕид.Големина : Крпа Носителот : 31.5 x 9.5 x 14.5 cm/12.40 x 3.74 x 5.71 инч.Куки : x 4.5 4.5 x 2.8 cm/1.77 x 1.77 x 1.10 инч.Инсталација Метод : Удар-бесплатна инсталација (самолепливи)1. Чистење на ѕид surface2. Одлучува за инсталација position3. Откине самолепливи paper4. Се држиме до wall5. Се чека за 24 hours Installation со screws1. Одлучува за инсталација place2. Удар дупки во фиксна positions3. Поправи со screws Note : 1.Бојата може да има мала разлика поради светилки, екрани и др.2.Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлики.1 x Крпа Holder2 x Куки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Современите висок сјај хром.Грб ротирате целосна 180 степени.Сокриени шраф за монтирање.Enzo колекција од C

ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Чувајте крпи сува во дождливите денови,секојдневно сушење на пешкири, облек�

Естетски : Ова потпирач за дизајн, лесно и безбедно да се инсталира на секој агол.На сокриени дизајн го о�

Произведени од страна CTW.Виси со две дупки во грбот.Мерење : 17"W x 8"D x 9"H Совршен за кујна или бања, ова рек к�

Нашата мултибар крпа решетката е направена на просторот алуминиумски материјал, кој е водоотпорен, отп�

Мултифункционален облека кука, може да бидат обесени безбедно и stably да се спречи предмети од паѓање.Ѕид�

♠Имаат ист материјал на крпа стои багажник е од не ' рѓосувачки челик, кој е издржлив, и нерѓосувачки...

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

*【Анти ' рѓа и антикорозија:】Construted на Тип Sпремија одделение од нерѓосувачки челик, се Изгради да се сп�

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

Брзо греење : Ова 88 W ѕидмонтирани загреан пешкир железнички можете безбедно, брзо и рамномерно топлина �

Материјал : дрво + простор алуминиум, анти ' рѓа, за да се обезбеди трајност и сигурност.Две инсталација м�

★ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : На ѕидот монтирани крпа потоплите рек ви помага да ги зачувате просто

Креирај еден лесенќе и удобна атмосфера во вашата бања со оваа бања пешкир држачот.Се постигне релаксир

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

Селски Дизајн Крпа Рек : Донесат убава, селски дизајн и организација во вашиот дом со ова убаво стокмено

го Зграби Бар Нема да им Наштети Површини Кога се Инсталира и се Користи Правилно.Прилагодете ја Висина�

Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик, има антикорозија, анти ' рѓа и трајни карактеристики.Димен

✔Дизајн концептZSMSJC е производ дизајн го прави местото што сакате да ги красат повеќе концизен и свежа, �

Иновативниот Дизајн : Создадена со Делови од Различни Големини за Чување на Разни Големина Крпи Сè од Б�

Направени од цврст алуминиум,стабилна, нема рѓа.Подвижен и свитлива, лесно да се носат и продавница.Виса

ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦА : 12.2"(L) × 2" (W) x 3.2" (D) инчи, што е совршена должина за крпа, Мали и убави нема да преземе д�

▲ Димензии 28.7 инчи x 19.6 инчи x 4 инчи ; Стандард 87 w електрични загреан пешкир железница ▲ Крпа потоплите к

Дома Крпа Рек Удар Бесплатен простор за Складирање Рек Мултицел Рек Чевли Организаторот.Направени од в�

Удар слободни и силни товарот, лесно да го инсталирате, може да се заштити вашиот ѕид, алуминиумски мате�

Селски ѕид крпа rack во стара шик стил за бања оркестарот 3.3метарски ѕид виси ќебе скала селски за употреб�

Материјал : Бања пешкир држачот е изработен од 304 од не 'рѓосувачки челик, водоотпорен и' рѓадоказ, тешки,

Сигурен квалитет : крпа решетката е направен од најпознатите отпорни на корозија од нерѓосувачки челик

СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Крпа носителот карактеристики три барови за бесење бања, лицето и рачни крпи на сит

По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може�

Scroll