Ново
Dosige Крпа Носителот Рака Крпа Бар Свитлива Крпа Партал Кука Идеален за Тоалет Тоалет и Кујна, Канцеларија Беж

Dosige Крпа Носителот Рака Крпа Бар Свитлива Крпа Партал Кука Идеален за Тоалет Тоалет и Кујна, Канцеларија

Достапност: Залиха
DEN 191.04

✅Свитлива : Тоа може да биде укината до кога не се во употреба за да се зачува простор. ✅Материјал : ПП, rustproof и лесно да се чисти. ✅Применливи места : едноставен изглед, многу погодна за спални соби, бањи и тоалети, најсоодветен за керамички плочки, дрво, пластика, стакло. ✅ Погодно крпа рек : должината на прачка е разумна, може да висат бања пешкири и бањарки и облека, и брзо сува сите видови на крпи. ✅Пакување : 1 BUC Крпа Бар.Боја : Беж.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Стил : Краток.Крпа Рек Тип : Подвижен Бања Пешкир Држачот.Пригоден начин

Може да се користи во различни прилики, како што се бањи, кујни, балкони, соби за гости, и повеќе.Удар бесп

Сигурен квалитет : крпа решетката е направен од најпознатите отпорни на корозија од нерѓосувачки челик

Инсталација тип : ѕидмонтирани.Структура : еден слој.Карактеристики : Прилагодлив ударслободни.Име : Крп

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

[No (не)за Дупчење] : самолепливи крпа железница.Не треба да се вежба, тоа може да се заштити ѕид.Со силна adhe

Површински третман : palaeo palaeo.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Товарот : 35 KGS.Слој број : двоен слој.Површин

Селски ѕид крпа rack во стара шик стил за бања оркестарот 3.3метарски ѕид виси ќебе скала селски за употреб�

Нашата мултибар крпа решетката е направена на просторот алуминиумски материјал, кој е водоотпорен, отп�

Естетски : Ова потпирач за дизајн, лесно и безбедно да се инсталира на секој агол.На сокриени дизајн го о�

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

*【Анти ' рѓа и антикорозија:】Construted на Тип Sпремија одделение од нерѓосувачки челик, се Изгради да се сп�

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

●Со Модерен Изглед, Тоа Ќе Биде Погоден за Сите Видови на Декорација Стилови и Додадете Модерна Чувство

По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може�

Материјал : Ковано Железо И Дрво Материјал, Насликани Мазна, Со Текстура.Капацитет : 3 Постават Полица И К

1.Ударслободен виткање вертикална кујнската крпа решетката 2.PP материјал, издржлив, вертикален дизајн, Г

Произведени од страна CTW.Виси со две дупки во грбот.Мерење : 17"W x 8"D x 9"H Совршен за кујна или бања, ова рек к�

Дома Крпа Рек Удар Бесплатен простор за Складирање Рек Мултицел Рек Чевли Организаторот.Направени од в�

Брзо греење : Ова 88 W ѕидмонтирани загреан пешкир железнички можете безбедно, брзо и рамномерно топлина �

ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Чувајте крпи сува во дождливите денови,секојдневно сушење на пешкири, облек�

Мултифункционален облека кука, може да бидат обесени безбедно и stably да се спречи предмети од паѓање.Ѕид�

Иновативниот Дизајн : Создадена со Делови од Различни Големини за Чување на Разни Големина Крпи Сè од Б�

Направен од висок квалитет на простор алуминиумски материјал, отпорен на корозија, без стареење, не нос�

го Зграби Бар Нема да им Наштети Површини Кога се Инсталира и се Користи Правилно.Прилагодете ја Висина�

Материјал : дрво + простор алуминиум, анти ' рѓа, за да се обезбеди трајност и сигурност.Две инсталација м�

Scroll