Ново
GGRICHYI Само Лепило Крпа Носителот Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Бар Бања Пешкир Рек Сребро.

GGRICHYI Само Лепило Крпа Носителот Нерѓосувачки Челик Ѕид Виси Бар Бања Пешкир Рек Сребро.

Достапност: Залиха
DEN 669.36

Материјал : Бања пешкир држачот е изработен од 304 од не 'рѓосувачки челик, водоотпорен и' рѓа-доказ, тешки, најмногу товарот 8 кг.Мат Црна : ѕидот монтирани крпа бар не е само погодна за дневни соби и за гости бањи, но исто така и за естетски декорација.Без Дупчење : Нерѓосувачки челик крпа железнички е лесно да се инсталира, само откине гумена подлога на задната страна на крпа багажник, се држи на мазни ѕид, и притиснете за неколку секунди.Примена : Лепило крпа држач е погоден за ѕид мазни површини, како што се керамички плочки, мермер, камен, метал, стакло итн.Функција : крпа рек поставени на ѕид мазни може да се користи за чување на бања или гостин крпи, кој заштедува простор и е чиста.Боја : Црна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Селски Дизајн Крпа Рек : Донесат убава, селски дизајн и организација во вашиот дом со ова убаво стокмено

голем пантофли организатор едноставно вашиот секојдневен живот и разубават вашиот дом.виси пантофли д

Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик Sи додава 18 / 8 хром / никел с

♠Имаат ист материјал на крпа стои багажник е од не ' рѓосувачки челик, кој е издржлив, и нерѓосувачки ♠И

Произведени од страна CTW.Виси со две дупки во грбот.Мерење : 17"W x 8"D x 9"H Совршен за кујна или бања, ова рек к

Сигурен квалитет : крпа решетката е направен од најпознатите отпорни на корозија од нерѓосувачки челик

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

Дома Крпа Рек Удар Бесплатен простор за Складирање Рек Мултицел Рек Чевли Организаторот.Направени од в

Удар слободни и силни товарот, лесно да го инсталирате, може да се заштити вашиот ѕид, алуминиумски мате

Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик Sи додава 18 / 8 хром / никел с

Може да се користи во различни прилики, како што се бањи, кујни, балкони, соби за гости, и повеќе.Удар бесп

Мултифункционален облека кука, може да бидат обесени безбедно и stably да се спречи предмети од паѓање.Ѕид

Креирај еден лесенќе и удобна атмосфера во вашата бања со оваа бања пешкир држачот.Се постигне релаксир

Направен од висок квалитет на простор алуминиумски материјал, отпорен на корозија, без стареење, не нос

Направени на просторот алуминиумски материјал, трајни производи за употреба.Може да се одржи на пешкир

го Зграби Бар Нема да им Наштети Површини Кога се Инсталира и се Користи Правилно.Прилагодете ја Висина

[No (не)за Дупчење] : самолепливи крпа железница.Не треба да се вежба, тоа може да се заштити ѕид.Со силна adhe

Полиран Никел заврши комбинација од елеганција со функционалност.Прстени да се одржи еден или два fingertip

По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може

Scroll