Ново
Poise3EHome Сет на 24 Розово Злато Сатен Крпа Салфетки за Обновливи за Свадба Вечера Банкет Партија Украси, 18x18 Инчи

Poise3EHome Сет на 24 Розово Злато Сатен Крпа Салфетки за Обновливи за Свадба Вечера Банкет Партија Украси,

Достапност: Залиха
DEN 455.76

❤Големина:18*18 Инчи, 24 PCS. ❤Текстура : На салфетки се направени од високо квалитетна сатен крпа, која е мазна, мека, свиленкаста на допир, различни во боја.Тоа имате добри декоративен ефект, се создаде елегантен и романтична атмосфера. ❤Карактеристики : материјал не се намали, бледнеат, или навремено, и може да се мијат повеќе пати.Тоа може да се рециклира, има добри practicability и заштита на животната средина. ❤Совршен за : Свадба, прием, партија украси, фестивал оркестарот, дома декор, банкет, бебе туш, birthday (роденден), Божиќ, денот на Благодарноста. ❤За перење : Тоа може да биде рака-изми и машина-изми, Железо кул топлина задната страна ако треба.Poise3 EHome нуди прекрасен домашни производи, вклучувајќи појавување табела тркачи, tablecloths, салфети, чаир sashes, која може да додадете класичен, празнична допир за секоја прилика.Ние го избере висок квалитет на ткаенина, со професионален фабрика за преработка, обезбеди најдобар квалитет на производи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Garnier Thiebaut е најстариот производител на француски и постелнина во Les Vosges, Регион во Источниот дел на Франц

Соодветни Големината : Секој Салфетка Носи Димензии Од 19,6 X 19.6 Инчи.ВисокКвалитет Hemmed Рабовите : Секој Са

Голема Крпа Салфетка : Секој крпа салфетка е 20x20 инчи (50.5x50.5 cm).Преголеми салфетки може да се вклопи во ваш

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Крпа Салфетки x 4 ГОЛЕМИНА : 20x20 инчен / 50.5 cm x 50.5 cm.Салфети може да ги покрие голем прост

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

100% Природни Влакна Не Синтетика 65% Лен 35% Памук 17" X 17" После Првото Перење.Совршена Комбинација од Лен & П

Полиестер.Цел над $39.99 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Tableclothsфабрика предмети.Се прод

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Поставување на 4 Салфетки големина 20 од Инчи од 20 Инчи.На салфетки секако ќе Донесе пр

100% Чист Лен Hemmed Вечера Салфетки.Сет од 4 Салфетки, Големина 17 x 17 Инчи.Рачно изработени од СТРАНА на КВАЛИ

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

Атлас АПлус постелнина надмине други конкуренти во својот елегантен изглед и незаменлива квалитет 20" п

100% Памук.Сет од 12 салфетки Бела боја 100% памук за супериорен мекост и издржливост 6" x 6" рачно изработени

20 инчи широка x 20 инчи долго 24 инчи широка x 24 инчи долго.Боја : Природна.Додадете контакт на современиот с

100% памук, машина за миење, кул железо, сува чиста.Овие безвременски и траен елегантен бела салфетки функ

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Крпа Салфетки x 4 ГОЛЕМИНА : 20x20 инчен / 50.5 cm x 50.5 cm.Салфети може да ги покрие голем прост

Преголеми Големина : Нашата Naanle крпа салфети се големи димензии 20 x 20 во ( 50.5 x 50.5 cm ), која може да покрие го

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Екопријателски полиестер(елеган

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

Scroll