Ново
Табела Салфетка Платно Поставено од 6 Есен Акварел Тиква Крпа Салфетки 20x20in Перат Навремено Слободни Вечера Салфетка за Свадба Партии Ресторан Оркестарот Секојдне

Табела Салфетка Платно Поставено од 6 Есен Акварел Тиква Крпа Салфетки 20x20in Перат Навремено Слободни Вечера

Достапност: Залиха
DEN 756.00

Голема Крпа Салфетка : Секој крпа салфетка е 20x20 инчи (50.5x50.5 cm).Преголеми салфетки може да се вклопи во вашиот маса и плоча мат совршено, исто така лесно да се направи различни уникатни форми за табела централен оркестарот.Квалитет на Текстил Салфетки : Направен од премиум полиестер материјал, тоа е навремено-отпорни табела салфетка, мека на допир, печатени предниот дел е изработен од сатен праска кожа, сомот, направете го тоа сјајни и добра апсорпција.Во меѓувреме, hemmed рабови и лесна изградба направи салфетка издржливост, совршен за секојдневна употреба.Декоративна Ткаенина Салфетки : Multicolor крпа салфетки со деликатна печатење, кои се не-токсични, еко-пријателски и кожа-пријателски.Живописни бои и уметнички шема салфетки платно е идеален оркестарот за семејство вечера, обичните свиткување, одмор, партии, свадба, роденден, Вљубените, Велигден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ или други настани.Разноврсна : Овие домот крпа салфетки може да се користи како хотел салфетки, свадба прием салфетки, ресторан салфетки, банкет табела салфетки и партија салфетки, додадете контакт на класа на вашиот вечера табела, со поставување на овие елегантна вечера салфетки кои помагаат во спасението на вашиот јадење искуство.Машина Пријателски : Нашата обновливи салфетки дозволите за нив да се оди преку миење циклуси во ладна вода и може да се собори сушат на ниска топлина поставување без компромитирање на квалитетот, ќе се добие помек со следните машина или рака мие без разрешница.Големина : 20x20inx6 | Боја : Есен Тиква.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Полиестер.Увезени.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА Нашата крпа салфети се 20x20 инчи (50.5x50.5 cm).Тие се преголеми и не мож

Поставете на 1 Материјал : Полиестер.Секој крпа доаѓа со пригоден пораби во јамка за лесно виси, заврши с

100% Памук.Увезени.ВКЛУЧУВА : 1 Каскада Plaid Салфетка.МОДЕЛ : Кој класичен plaid дизајн во зелените.СОВРШЕН ЗА :

Соодветни Големината : Секој Салфетка Носи Димензии Од 19,6 X 19.6 Инчи.ВисокКвалитет Hemmed Рабовите : Секој Са

Памук.Се СОЗДАДЕ ЗАБАВА за да се минимизира намалување не сува на салфетки на голема топлина и не се ису

Атлас АПлус постелнина надмине други конкуренти во својот елегантен изглед и незаменлива квалитет...

100% Природни Влакна Не Синтетика 65% Лен 35% Памук 17" X 17" После Првото Перење.Совршена Комбинација од Лен & П

[Силна Ткаенина материјал] : Ткаенина наменета за сила и долг живот [Машина Перат] : Лесно да се мијат во м

100% Памук ткаенини, со Висок Квалитет Памучна Крпа Табела Салфети што трае со години, тоа никогаш нема да

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

100% Полиестер.Произведено во САД 20" x 20", 10 Десетина , Mitered Аглите & Hemmed Рабови 100% Milliken Откачи Полиестер со па

Ова е 50 Пакет на БрендНови Бургундија 20x20" Плоштад Премиум Полиестер Салфетки.ИЗМИЈТЕ ЛЕСНО : Водечки По

Соодветни Големината : Секој Салфетка Носи Димензии Од 19,6 X 19.6 Инчи.ВисокКвалитет Hemmed Рабовите : Секој Са

Сет од 4 салфетки.Секој салфетка мерки 20"sq.Заврши изглед со нашите координирање табела тркачи.Машина за

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

Сет од 6 Материјал : Полиестер.Секој крпа доаѓа со пригоден пораби во јамка за лесно виси, заврши со hemmed р

Полиестер.Направен во САД.Достапни во Светло Зелена.Достапни во Полиестер.Произведено во САД.Број на мо

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

Пакет од 12 хартија коктел салфетки доаѓа во вода hyacinth кошница.Големина : салфетка 12 Пакет кошница 6" x 1.75".

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Екопријателски полиестер(елеган

Преголеми Големина : Нашата Naanle крпа салфети се големи димензии 20 x 20 во ( 50.5 x 50.5 cm ), која може да покрие го

20 инчи широка x 20 инчи долго 24 инчи широка x 24 инчи долго.Боја : Природна.Додадете контакт на современиот с

100% Полиестер.Произведено во САД 20" x 20", 10 Десетина , Mitered Аглите & Hemmed Рабови 100% Milliken Откачи Полиестер со па

Еко Пријателски Салфетки : Намалување на хартија отпад од страна на префрлување на нашите трајни крпа с

Scroll