Ново
Gasgff Казанџии Атарот Манекен Екранот Манекен Казанџии Атарот Тело Manikins Женски Прилагодлива Висина за Текстил Продавница Манекен

Gasgff Казанџии Атарот Манекен Екранот Манекен Казанџии Атарот Тело Manikins Женски Прилагодлива Висина за

Достапност: Залиха
DEN 14336.64

Одлично за Прикажување : Можете да го користите за да ги прикажете вашите производи во прозорец, на шалтер, или на подот.Идеален за џемпери, маици, јакни, фустани, блузи, блузи и додатоци.Прилагодлива Висина : вкупната зголемувањето на висина на поддршка род е на 140-200cm, одлична за Т-маица, како и џемпер, вечер долги ракави, Овој манекен е совршен за вас.Фустан форма машки манекен целосно тело реални екранот.Answer : ___________________________ Note : Сите производи големини прирачник за мерење, ако постои мала грешка, ве молиме да се разбере.Стабилна База : На манекен база направени од издржлив метал, голем шасија има доволно простор за поддршка на манекен.Тоа обезбедува stableness и набитост на манекен.Спецификација за производ : Материјал : лен платно, метал стојат Боја : Црна, сребрена Производ Димензии : М : Рамената : 43cm, Градите : 96cm, Половината : 82cm, Хип : 85cm, Телесна Висина : 93cm.Прилагодување на височината : 140-200cm.

Декларираните карактеристики

Material:
linen cloth, metal stand
Color:
Black, silver
Product Dimensions:
M:
Shoulders
Adjust height:
140-200cm

Поврзани производи

Висока Симулација Прст заеднички, Флексибилен облик, со пет прсти, Може лесно да ги собереш предмети.Answe

НЕВЕРОЈАТНО ДЕТАЛНИ МЕКА ТЕЛО КУКЛА / / 15" реални кавказкиот мека тело кукла со убаво детални винил гла

Прилагодлив : Секој дел од манекен е отстранливи.Манекен тело, рацете и нозете се прилагодливи, се префр

Погоден за аватар снимање, прозорец модели, костим за продажба, трговски центри.На облека Манекен е искл

Дизни Принцезата Магнетни Облечи Кукла Слика Пакет со Испреплетени Rapunzel Кукла, Флин Рајдер Кукла, 29 Маг

Овие Девојки имаат : .Убава Make Up направено, Beautifuly manicured.Прекрасни Реални Око трепките.Поддршка Теле род (п

★ Материјал : Тело : памук, дише и издржливи.База : дрво база, е стабилна и лесно да се движите...

Стаклени Влакна.Хром База Вклучени.Спортски Манекен.Земја на потекло : Кина.MAFS2YOGA3 / ШВ"Ohm" ЈАЈЦЕ Седи ЈОГА

Материјал : Полиестер.V Деколте / Crewneck / Солидна / Шарени.Без Ракави / Краток Ракав / Долг Ракав.Пролет

Совршен за перика косата или било шапка екранот манекен главата.Професионални рамо биста носителот баз

Како дух на олимписките Игри привлекува спортисти и светот заедно во знак на солидарност, Барби претста

【Вистински фотографии】Сите фотографии се сликани со мобилен телефон, не постои дополнителна измена п

Машки 3 / 4 Торзото Форма : Висина : 32"; Ширина на Рамо : 16.5"; Ширина на Основата : 12.5"; Длабочина : 5".Случај на 25

22" Винил ( Глава, Раце, Нозе ).Детали карактеристики од глава до пети.Облечени во индијанци како облека, из

7 КУКЛИ ВО 1 ПАКЕТ : Се 7 играчки инспириран од Дизни Raya и Последниот Змеј филм во 1 сет Raya кукла, Sisu Човечка

Цврсто дрво глава опфаќа : Што е направена од цврсто дрво полиран и рачно резбани, и површината користи в

Со овој декоративни манекен фустан форма во вашата соба,тоа им помага да се направи соби повеќе убава со

★ главата и раката може да се ротира 360 степени, 60 степени вертикално подвижен дел.Answer : ___________________________ Not

【Прилагодлива Висина】 : Прилагодлив Tripod Стојат може да достигне 52 67инчен, задоволувајќи различни бара

ИГРАЧКА BLENDER НАВИСТИНА се РАБОТИ за Бебето подготвени за лекување!Претендираат да се направи нејзината

Облик дизајн изложуваат на вашиот накит.Држи вашиот накит организиран и метежотбесплатно и лесно да се

Голема Коса Волумен : Коса волумен е голем и рамномерно распоредени, што го прави полесно да направите р

Женски Модел Тело Пластични Торзото Форма Манекен Тело 73 Инчи Прилагодливи Се Облекуваат На Модел Со По

Keltie 36cm (36.8 cm) колекционерски кукла.НОВО!Poseable Кукли!Рацете свиткани во лактите и ротирање на рамената.Ноз

ОДГОВАРА на СИТЕ ВИДОВИ НА ОБЛЕКА : Оваа реална манекен женски полно тело фустан форма е дизајниран w / р

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : обука главата модел е maded на меки силиконски, реални и мазна површина, се ч

Автентични Американска Девојка 18" кукла и додатоци.Posable екстремитетите, и коса, која може да се бранеа и

Scroll