Ново
БЕЈКЕР Тупаница Whisk Готви Готвач - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - Тетоважа Готвач Бејкер Винил Decal Налепница Б

БЕЈКЕР Тупаница Whisk Готви Готвач - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - Тетоважа Готвач Бејкер Винил Decal Налепница Б

Достапност: Залиха
DEN 119.76

Decal во винил на Бејкер рака со whisk со збор се ПЕЧЕ на тупаница.Изберете од 3 големини и 7 бои.Винил намали decals се во една солидна боја, со никаква позадина во боја.БЕЛАТА боја изгледа најдобро за автомобил windows, продавници windows и темни површини.СИНИ и ЦРНИ бои изгледаат најдобро на светлината површини.РОЗОВА, ЗЕЛЕНА, ВИОЛЕТОВА и ЦРВЕНА decals може да изгледаат добро на светло или темно површини.Секоја цел ќе биде предаден во Цврсти Фото Писмото со настава на состојба вклучени.Секоја цел е направен во нашата продавница кога ќе поставите вашата нарачка on .Ние гарантираме за нашиот производ.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сите Временски DecalsЛесно да се ПримениИнструкции се Вклучени!.Decal во намалување винил со Тупаница и збор

Decal во винил на Готвач Черепот со Готвач Алатки (нож и whisk).Изберете од 3 големини и 7 бои.Винил намали decals с

Scroll