Ново
ЧЕРЕПОТ ГОТВАЧ АЛАТКИ #2 - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - Готвач Готви Нож Бејкер Винил Decal Налепница На

ЧЕРЕПОТ ГОТВАЧ АЛАТКИ 2 - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - Готвач Готви Нож Бејкер Винил Decal Налепница На

Достапност: Залиха
DEN 119.76

Decal во винил на Готвач Черепот со Готвач Алатки (нож и whisk).Изберете од 3 големини и 7 бои.Винил намали decals се во една солидна боја, со никаква позадина во боја.БЕЛАТА боја изгледа најдобро за автомобил windows, продавници windows и темни површини.СИНИ и ЦРНИ бои изгледаат најдобро на светлината површини.РОЗОВА, ЗЕЛЕНА, ВИОЛЕТОВА и ЦРВЕНА decals може да изгледаат добро на светло или темно површини.Секоја цел ќе биде предаден во Цврсти Фото Писмото со настава на состојба вклучени.Секоја цел е направен во нашата продавница кога ќе поставите вашата нарачка on .Ние гарантираме за нашиот производ.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сите Временски DecalsЛесно да се ПримениИнструкции се Вклучени!.Decal во намалување винил со Тупаница и збор

Scroll