Ново
Revo Америка Безжична 4 Ch. NVR Надзор Систем со 4 HD Безжични Камери Куршум

Revo Америка Безжична 4 Ch. NVR Надзор Систем со 4 HD Безжични Камери Куршум

Достапност: Залиха
DEN 5711.28

4 Ch.Wi-Fi Мрежа За Видео Рекордерот.Пре-инсталиран 1 ТБ Видео Надзор Одделение HDD. 2.1 Мегапикселна Куршум Камери со 100' Визија Ноќ (4).До 1000 Ft Отворено Безжичен Спектар.Две-Чекор паметен Телефон Видите Setup - i Phone и Android.Монтажа тип : Ѕид.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

KNCHDBi230 Камера од KT&C IP Минијатурни Куршум Камера (2.43 Мегапикселна, 1 / 2.8" SONY Exmor CMOS) (Одбор : 3.7 мм, 3 ПРАТЕНИЦИ)

【Мали & Корисни】За домашна безбедност, како многу места може да мислите дека треба да се следат?Пред вр

【100% Жицаfree & Стабилна Wi Fi Сигналот】100% жицаслободен батеријата напојува камерата може да се одржи во об

Производителот гаранција може да не се применува.Повеќе Карактеристики Hive е водоотпорна надворешна бе

[ ВИДИТЕ ВАШИОТ СВЕТ ВО HD ] 1080 P Видео Резолуција (1920*1080) со 95°широк агол леќа обезбедува јасна слика во кој

360° ПОКРИЕНОСТ & 24 / 7 ПОЛНА БОЈА : 4 MP стакло QHD оптика и 2 изграденаво рефлектори обезбеди јасни и целосни с

IP66 водоотпорен одделение и цврста метална школка обезбеди голема времето отпор перформанси.Со OSD мени,

Превентивни камера безбедносен видео надзор надзор со светкави LED светло за внатрешна и надворешна упо

Овие апарати се потребни за да биде вклучен во адаптер со цел да функционира (моќ адаптери за камерите с

Водоотпорна Затворен & Отворено 1000 TVL Камера 36 Led Светла До 100 Ft на Ноќта Визија 3.6 мм Леќа на Камерата за 65

Меморија : 128 G.Резолуција : 1080 P.Фокусна должина : 3.6 ММ Инсталација метод : на Таванот.боја : Бела.Меморија :

Зачудувачки 5 MP HD Ноќ Визија&2.8 mm Широк Агол Леќа : Ова РОЕ IP безбедносната камера може да се пофали 5 MP(2592

ДОЛГОТРАЈНИ : Напредни нископотрошувачката на енергија технологија овозможува полнење на батеријата д

Овој производ поддржува 360° на ротација и 90° навалите прилагодување за да се обезбеди дека не постојат с

1 / 1.8" (2 ПРАТЕНИЦИ) Прогресивно Скенирање CMOS 1920 x 1080 Резолуција @ 60 fps.EXIR 2.0 165 ft (50 m) Опсег.АнтиМагла Слој Во В

Карактеристики NR9163 X 4 K NVR Поддржува индустријаводечки 4 K снимањето на 30 рамки во секунда 24 / 7 за безбедн

Ние само го користите UPSот за да ја премотате брод, транспорт време е : 510 дена.1 / 3"CMOS image sensor HD Термичка Кам

Меморија : 32 G.Димензија:224×112×114mm.Тежина:777g.Моќност :12 V1 A.Поврзаност:WiFi:2.4 GHz.Меморија : 32 GDimension:224×112×

355° Пан 165° Навалите Wifi Камера и двонасочна Аудио : безбедносната камера може да се претвори 355° хоризонт

Доаѓаат со базна станица : Различни од другите безбедносни камери, нашата безбедност камерата е опремен

110степен поле на гледање : Во широк агол на гледање на 1080p HD, ве молиме да обрнете внимание за повеќе знача

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

★ PTZ Далечинска Контрола : Ротира 270° Хоризонтално и 90° Вертикално.Можете да го контролирате тоа во ICSEE с

5 MP УЛТРАHD – Одлична 5Мегапикселна 2592 x 1944p видео резолуција, со зголемена слаба светлина способност на о

1.27 mm фиксна fisheye Леќа 2 5 Мегапикселна купола камери 1696 x 1696 во 15 рамки во секунда 5 Мегапикселна CMOS Image Sensor.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

☪【ПАРАМЕТРИ】 : Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V / Направени со Највисок Квалитет...

Брзината на ротација е автоматски поставена во согласност со зумирање односот на објективот, авто фоку

SMART HOME SECURITY КАМЕРА : На Geeni УВИД HD 1080p Smart WiFi Безбедносна Камера дава мир на умот, насекаде, во секое време.С

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Scroll