Ново
ОСКА КОМУНИКАЦИЈА INC 0354-001 Q7414 Видео Енкодер Сечилото 4CHANNEL Повеќе H. 264 Потоци

ОСКА КОМУНИКАЦИЈА INC 0354-001 Q7414 Видео Енкодер Сечилото 4CHANNEL Повеќе H. 264 Потоци

Достапност: Залиха
DEN 847.20

Нови.ОСКА КОМУНИКАЦИЈА INC 0354-001. ОСКА КОМУНИКАЦИЈА INC 0354-001 Q7414 ВИДЕО ЕНКОДЕР СЕЧИЛОТО 4 CHANNEL ПОВЕЌЕ H. 264 СТРУИ.Главната Features Manufacturer/Добавувач : Оска Communications Manufacturer Дел Број : 0354-001 Manufacturer веб-Сајт Адреса : Brand Name : Axis Product Модел : Q7414 Product Име : Q7414 Видео Encoder Product Тип : Видео Encoder Functions : Видео Кодирање, Видео Стриминг, Аудио Streaming Video Систем : NTSC, PALMaximum Резолуција : 720 x 576 Standard Меморија : 1 GBMemory Технологија : SDRAMAudio Линија Во : Yes Audio Линија Од : Yes Composite Видео : Yes Form Фактор : Rack-mountable Height : 1.2"Ширина : 5.1"Длабочина : 10.0"Тежина (Приближно) : 8.08 oz Package Содржина : Q7414 Видео Енкодер , Упатство за инсталација , CD со инсталација на алатки , User ' s Manual , 4 x Windows Декодер , 1 x Корисникот Лиценца.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

IP66 водоотпорен одделение и цврста метална школка обезбеди голема времето отпор перформанси.Со OSD мени, �

Без Жица е Потребно : Вметнете 4 G SIM картичка за мрежна конекција.Стави насекаде околу вашиот имот, без на

Производителот гаранција може да не се применува.Повеќе Карактеристики Hive е водоотпорна надворешна бе

4 MP РОЕ IP камера, 2.8 mm фиксен објектив, водоотпорен IP66, Главниот проток : 2560*1440@25fps,2304*1296@25fps,1920*1080@25fps; подкра�

Превентивни камера безбедносен видео надзор надзор со светкави LED светло за внатрешна и надворешна упо�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

☪【ПАРАМЕТРИ】 : Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V / Направени со Највисок Квалитет...

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【100% Безжична Безбедност Камера Отворено】Cordless камера отворено за домашна безбедност ти овозможува да �

Напојување : Нормален.Технологија : Инфраред.Технологија : Pan / Навалување / Зум.Answer : ___________________________ Note :

Меморија : 128 G.Резолуција : 1080 P.Фокусна должина : 3.6 ММ Инсталација метод : на Таванот.боја : Бела.Меморија :

[ ВИДИТЕ ВАШИОТ СВЕТ ВО HD ] 1080 P Видео Резолуција (1920*1080) со 95°широк агол леќа обезбедува јасна слика во кој

Ние само го користите UPSот за да ја премотате брод, транспорт време е : 510 дена.1 / 3"CMOS image sensor HD Термичка Кам

Поддржани оперативни системи : Нема.Леќа (mm) : 3.6 mm.Инфраред ноќ визија.Движење Откривање.Ноќно Rainproof Функ�

Зачудувачки 5 MP HD Ноќ Визија&2.8 mm Широк Агол Леќа : Ова РОЕ IP безбедносната камера може да се пофали 5 MP(2592

Меморија : 32 G.Димензија:224×112×114mm.Тежина:777g.Моќност :12 V1 A.Поврзаност:WiFi:2.4 GHz.Меморија : 32 GDimension:224×112×

Scroll