Ново
Променлива Длабочина Диск Mailer 25 Кутии Премиум ЛП Сними Албумот Mailers Книга Кутија

Променлива Длабочина Диск Mailer 25 Кутии Премиум ЛП Сними Албумот Mailers Книга Кутија

Достапност: Залиха
DEN 695.76

Пакетот Вклучува : 25 x Сними Албумот Mailers Кутија.Големина : 12 1/2" x 12 1/2" x (1/2" 1").ПЕРФОРИРАНИ (НЕ ГОЛОВИ) ЗА ПОКЛОПЕЦОТ ЛЕСНО се прилагодува за да го затворите во 1/2" или 1".Има 1 - 4 Албуми Боја : Бела.Силни и Лесни.По Тежина : 0.22 lb / 0.1 кг.Здрав и лесен.Обезбедува чисти и уредни изглед за вашата пратка.Парична казна изработка.Влага доказ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✔【250 Листови вестникарска хартија Хартија за Пакување Хартија】 пакетот вклучува 250 Листови пакување х

Scroll