Ново
ocijf179 Миленичиња Куче Мачки Кутре Памук Јаже Мравка Пеперутка Бубамара на Кадифен Кукла Писклив Џвакање Играчка,Совршен за Обука Заби Интерактивна Игра се Џвака Иг

ocijf179 Миленичиња Куче Мачки Кутре Памук Јаже Мравка Пеперутка Бубамара на Кадифен Кукла Писклив Џвакање

Достапност: Залиха
DEN 455.52

☆100% СИГУРНА : Оваа интерактивна куче играчки е направен од 100% природни Трајни кадифен (TPR),Осигурете се вашето куче може да се игра и да се џвака тоа безбедно и Лесно да се чисти. ☆ЗДРАВА ИСХРАНА : Пополнете го куче џвакање играчки топката со вашето куче е омилени третира или храна и тоа ќе се истури од додека играте,Да се промовира активно и здраво хранење, Контрола на храна и млечни Забава и леснотијата на расположението. ☆ИНТЕРАКТИВНИ и ЗАБАВА : Дали во затворени простории или на отворено, Ова куче играчки за мали кучиња им овозможува на вас или вашето семејство за да комуницирате со вашето куче, Нека вашето куче стане повеќе жива,Уживаат во забавата и во исто време се зголеми на чувствата на вас и вашето куче. ☆100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ќе се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со Ова куче играчки, само нас контакт и ние можеме да понудиме целосна наплата.Спецификации : Кога ќе немаат време да игра со вашите миленици, играчки се најдобар начин да се смират нив.Тоа ќе биде писклив кога тие се гризе.Писклив играчки ќе го привлече нивното внимание.Прекрасна мравка/пеперутка/бубамара дизајн, меки материјали, lifelike стил.Погоден за кучињата или мачките.Точка Име : Пет Играчка Материјал : Кадифен + Памук Јаже Карактеристики : Мравка/Пеперутка/Бубамара Форма, Писклив, Мека, Џвака Играчка Големина : 17cm 12cm x/6.69" x 4.72" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Играчка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ги задоволи Инстинктивни Потреби : Apasiri писклив куче играчки помош за да одговори на инстинктивни потре

Карактеристики На Производот : .Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет кор

СЛУЖБЕН STAR WARS КУЧЕ ИГРАЧКА – Ова Grogu кадифен куче играчка е официјално лиценцирани Star Wars куче играчка од

Класа.Овие purses пример за тоа елеганција и ruffinement.Pawsition вашиот pup како мода такт hound.Муцката Пријателски.Не

Вратоврска затворање.Карактеристики На Производот : .Секоја облека е рачно изработени највисоките стан

【Безбедно Природен Материјал】Природен Памук Материјал, издржлив материјал, висока цврстина,нетокси

more Dogs сакаат да играат со нашите doughnuts..и најдобро од сите, овие doughnut играчки ќе донесат насмевка на вашет

Функција : куче teething играчка има squeaker, кои можат постојано да се привлечат кучето е внимание.Куче џвакањ

【Смешно Кадифен Играчки Како што се обрне повеќе внимание да се игра со шепа куче играчки, наместо на гр

【Супер Вредност и Голема Забава】Вклучувајќи ги 14 најпопуларните куче квичат кадифен играчки.Доволно

Тип : Миленичиња Куче Џвакање Писклив Кадифен Звук На Животните Играчка.Материјал : Сомотски, ББ свирче.

1 Направени од добар квалитет TRP материјални, нетоксични, еколошки и издржливи 2 Миленичиња ладење играч

NERFТЕШКА : Nerfквалитетни материјали се направи нашите Квичат Тенис Топката играчки совршен за собирање и

Масло за јадење, вегетаријански, житослободен стоматолошки џвакање дека е здрава опција за кучиња со хр

Од играчка може да се трошат вашите миленици' време и имајте убава расположение.Погоден за домашни миле

Мека, писклив и кадифен ситевоедно : Шармантна домашно Милениче Scrunch Куп обезбедува забава мултисензорн

Стабилност : материјал на снежен човек Кутре Кадифен Играчки е добро кадифен, па тоа не е лесно да исчезн

ПОДОБРО КУЧЕ ИГРАЧКА!!!Новиот NHL КУЧЕ ПИСКЛИВ )!Најдобри доколку купите 2, 1 за вас + 1 за вашиот миленик!Гол

ПОДОБРО КУЧЕ ИГРАЧКА!!!Новиот NCAA КУЧЕ ПИСКЛИВ !Најдобри доколку купите 2, 1 за вас + 1 за вашиот миленик!Гол

Карактеристики На Производот : .Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет кор

ПОДОБРО КУЧЕ ИГРАЧКА!!!Новата НБА КУЧЕ ПИСКЛИВ )!Најдобри доколку купите 2, 1 за вас + 1 за вашиот миленик!Го

Карактеристики На Производот : .Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет кор

Карактеристики На Производот : .Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет кор

Издржливи мајмун играчки за кучиња.Латекс масажи вашето куче е непца во текот на џвакањето.Вграденво sque

Карактеристики На Производот : .Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет кор

❤ Направени со НеТоксични Латекс Гума, Критериум за Детекција НИ ФДУ 21 CFR (Гума Статии) / ЕУ CE EN71 ( Играчк

Scroll