Ново
labtechsales Barnstead Thermolyne Nuova II Магнетни Stirrer S18525

labtechsales Barnstead Thermolyne Nuova II Магнетни Stirrer S18525

Достапност: Залиха
DEN 4800.00

Оваа Barnstead Thermolyne Nuova II Магнетни Stirrer S18525 е во добра состојба и да се гарантира на функции 100% .Тоа потекнува од локалните лабораторија, која беше надградба на опремата и можеме да го прифатиме плаќаат пал или кредитна картичка.Ве молам да ме контактирате со било какви прашања.Цврст-држава за контрола на брзината, хемиски отпорни порцелан-обложена СВ врвот плоча (7 × 7 in.).Директни вози мотор дава мазна мешање при мали брзини и темелно churning акција на високо speeds Track страници With Auctiva е БЕСПЛАТНО Counter Exported Од Export Your Store.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакувањето е безбедно запечатено, избегне надворешни прашина и нечистотија, здрави и хигиенски, внимат�

Оваа Gilson 811 C Динамичен Миксер е во вистински добра состојба и да се гарантира на функции 100% .Тоа потекнув

Scroll