Ново
EuisdanAA Лаптоп Ладење Нозе Нога Кулер Застане на Топлина Намалување на Подлога Сива 4 Парчиња(Пити де enfriamiento став computadora portátil, soporte став enfriador де piernas, almohadilla де reducción де

EuisdanAA Лаптоп Ладење Нозе Нога Кулер Застане на Топлина Намалување на Подлога Сива 4 Парчиња(Пити де enfriamiento

Достапност: Залиха
DEN 263.76

Име На Производ : Лаптоп Кул Нозе;Боја : Сива.Материјал : Гума.Вкупна Големина : 4.4 x 2cm / 1.7" x 0.8" (D*H)3.4 x 1.1 cm / 1.3" x 0.43" (D*H).Тежина : 45g(Peso : 45g.Пакет : 4 x Лаптоп Кул Нозе(Paquete : 4 x Лаптоп Кул Нозе.Euisdan AA Лаптоп Ладење Нозе Нога Кулер Застане на Топлина Намалување на Подлога Сива 4 Pcs Easy да се користи за да се соберат нив на вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР/ лаптоп со вшмукување чаша дизајн.Чувајте ги вашите лаптоп КОМПЈУТЕР/ лаптоп биде кул кога долго време се користат со користење на овие кул нозе да го одржи.Опис на Spanish Pies де enfriamiento став computadora portátil, soporte став enfriador де piernas, almohadilla де reducción де calor, gris, 4 piezas Nombre del producto : Лаптоп Кул Нозе; Боја : gris Material : caucho Tamaño вкупно : 4.4 x 2cm / 1.7" x 0.8" (D * H) 3.4 x 1.1 cm / 1.3" x 0.43" (D * H) Peso : 45g Paquete : 4 x Лаптоп Кул Нозе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Повеќе правец на брзини : прилагоди на температурата барања.Multispeed брзина на ветрот дизајн, може да се пр�

Лаптоп подлога за ладење е направен од алуминиум, што може да им помогне на лаптоп се задржи кул под норм

Кулер за лаптоп обезбедува за оптимална топлинска и заштитете го вашиот лаптоп од прегревање (вентилац�

На метал mesh може да ги привлече топлината подалеку од лаптоп, да се подобри ефект на ладење.Лаптоп за лад

13cm големи турбо вентилатор, 5 нивоа прилагодливи во висина.тивко, експлозијата топлина дисипација.Заедн

Дизајниран со резервоар за Bitspower Dual / единствен D5 врвот.Само за Bitspower zмулти / zцевка / Z Серијата.Вертикал

Дизајниран со резервоар за Bitspower Dual / единствен D5 врвот.Само за Bitspower zмулти / zцевка / Z Серијата.Вертикал

На метал mesh може да ги привлече топлината подалеку од лаптоп, да се подобри ефект на ладење.Лаптоп за лад

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Тенок дизајн со 2 екстра тивок фанови е одлична за патување или деловни патувања.Две прилагодување на аг

Има широк ладење опсег.Да може ефективно да го продолжи животот на фан.Висококвалитетни материјали се о

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Дизајниран со шест ладење фанови, ова ладилникот има топлина дисипација ефект.Висината на овој лаптоп к

Силни перформанси ладење : 4 силна фанови со лед и две фан префрлување може да се прилагоди брзината на в�

Супериорен ладење и тивко технологија.Патентирана Струење Бран Дизајн за тивка ладење.Ергономски и лес

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Погоден за лаптопи, ефективна топлина дисипација, лесен за употреба и со добри перформанси.На брзината �

Scroll