Ново
Kiara Небото Гел лак-МРАЗ ЗА ВАС-G602

Kiara Небото Гел лак-МРАЗ ЗА ВАС-G602

Достапност: Залиха
DEN 335.76

Оваа мека мудрец боја е само зелена сенка имаме Мраз! "Нашата патентираната формула на гел лак обезбедува долготрајни носат и висок сјај сјај што е отпорен на исчезнува и бојата се менува со текот на времето.Ова кафе-оф гел лак може да се применува како две или три чекор систем и ќе се излечи во 30 секунди под LED светилка или 2 минути под УВ ламба." Тип на производ : Крем *Бои се исто така достапни во Лак на Ноктите и го Натопи во Прав* Големина : 15 ml Направени во САД ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние се стремиме да се направи нашите дигитални боја swatches онолку точни колку што е можно за да на крај производ во боја, но поради различни monitor settings и електронски уреди боите можат да се разликуваат малку.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ексклузивно : Vishine; Капацитет : 15ml.Сертификација : MSDS,од FDA,SGS.Карактеристики : долготрајни за најмалку 23 не

Интензивна боја.Луксузен сјај 10Ден Се Носат.Вашиот сон боја сега е на дофат на вашите прсти, со Боја Riche Н

Виси На Ѕидот Ковано Железо Лак Рек Организатор "Море Копчето За Дизајн" Има 144 Шишиња.Рачно изработени о

ВИ БЛАГОДАРИМЕ : за избор на нашите производи за да се грижат за вашето здравје, и тоа на оние околу вас

Ексклузивно : Vishine; Капацитет : 15ml.Сертификација : MSDS,од FDA,SGS.Карактеристики : долготрајни за најмалку 23 не

Влажни n Диви Брзо се Исуши Ноктите Боја, Златна и Убава 223 C 0.46 fl мл (13.6 ml).Нетрпеливост е доблест.Еден грб �

Се создаде салон за убавинаквалитет на боја во 30 различни нијанси.Четка врз база + боја во еден,.Заедно, т

СЕ ПОСТИГНЕ РАЗМЕНА НА ИНСТАНТ БОЈА PAYOFF.Овој луксузен лак во прав дава чист пигмент на нокти со минимале

★Повеќе бои : Дали сте жив, нежни, сончев или кул девојка, можете да го најдете вашиот сопствен боја! ★Со�

❤Тоа се прави на здрави, животната средина, пријателски, без граници, луто хемиски материјали ❤Тоа е бр�

Иноватори во сè убавина.Од рака, нога и телото да се грижи да ја усна третман и квалитетот убавина tools.Нок

ЗАСЛЕПУВААТ СУВИ НОКТИ ЛАК : ѕвездата на Заслепуваат Сува наградуваниот помине систем, нашите нокти лак

【Преносни и Лесни】 Погодно да се земе насекаде, каде што сакате.Слим & остра четка може да лесно да се по

❤ Карма Деца лак е специјално дизајниран да биде лесен и пријател на децата ноктите нашите ноктите поли

Димензии : 13 x 1 5 x 30 Инчи.Со гордост се Направени во САД.Нашите протегала платно е создаден со само највис�

Лесна апликација и отстранување.Високо сјаен финиш, чип отпорни, и 21ден престојуваат моќ 3060 вториот лек

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Полици затворање.Рака Мие Само.Овој куфер поклопецот е напр

Одлична алатка за Помине Уметност Салон / Mani / Pedi употреба, доаѓа со 120pcs лажни нокти совети & помине бој�

Салон за убавинаквалитетот на вашиот праг – дали знаете дека главната причина поради која нашите клиен

Животната средина & Здрава : 19 бои класичен акт неутрален гел лак бои се направени од Toxin Слободни Состој�

Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење.По добивање на вашите нокти се направи, не се

Топ вашите совети со Боја Направи Боја е виножито од scribbled ленти!.Мраз заврши.Секој сет содржи 16 двојноза

Срцето Помине Уметност во Собата : 12 Бои срцето помине уметност decals, секоја кутија со 12 мрежи, секоја бој�

♥ Натопи во Прав, Гел Ефект на боите за Нокти; N.W 0.23 мл / 6.5 g; 1 парче пакет; ♥ Гел Ефект; Може да се задржи н

❥СИМПАТИЧНА ПОДАРОК ИЗБОР : 19 PCs(добро примени 16 бои、 База ❥ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Висок квалитет гел пол�

Се прошири мода да ги прстите на рацете и нозете, со Minx.На Minx патентиран цврсти нокти слој е оригиналниот

❤Здрава и дише лак : Сите Yvelle помине превез гел полирање се 100% вегетаријанската и суровостбесплатно, и н

Салон за квалитет помине емајлот со специјална четка која обезбедува беспрекорна резултати.Впечатливи

AMARANTH РОЗОВА боја МЕТАЛИК Одлична метален бери ѕвонење со убава искра!.ЧИП ОТПОРНИ, ЛЕСНО ДА се ОТСТРАНИ

Scroll