Ново
ohora Гел Ноктите N Божествената - Полу Излечи Траен лак Ленти - Вклучува 2 Првично Влошки, Ноктите File & Дрвен Стап - Лесно да се Примени & Remove - 16 Солидна Боја & 14 Акцент Обв

ohora Гел Ноктите N Божествената - Полу Излечи Траен лак Ленти - Вклучува 2 Првично Влошки, Ноктите File &

Достапност: Залиха
DEN 336.00

Комплетен Сет на Ноктите Уметност Налепници - Секоја кутија содржи 30 лесен-за-користење на ноктите обвива (14 акцент и 16 солидна боја) во 15 различни големини.Таа, исто така доаѓа со 2 првично влошки, 1 нокти датотека, и 1 дрвен стап.Совршено се Вклопуваат - Излечи 60% однапред, нашите гел ноктите се направени со вистински течен гел и одговара на сите типови на ноктите големини и форми.Без разлика дали имате со круг или квадрат во облик на ноктите, нашите полски ќе изгледа fab.Полу Излечи Гел Ноктите Дека Последниот - Со својата водоотпорен врвот гел слој, нашите гел за нокти налепници може да трае и до 2 недели откако целосно да се излечи под УВ ламба.Вие нема да мора да се грижите за нив chipping off!.Се Салон за убавина-Квалитетни Нокти Во Минути - Не имаат време да се оди на салон за убавина?Овие полу излечи гел ноктите ленти се лесни за употреба, датотеката, да се излечи и да се отстранат.Дури и почетниците може да се добие прекрасен изглед на ноктите во минути!.Вегетаријанската & Животно-Friendly - Нашите гел ноктите обвива не се тестирани на животни, не содржат било животно-изведен состојки, и се целосно безбедни за употреба.Ние не користете било груби хемикалии на нашата заврши ленти.Дали сакате да се добие оние слика-совршен нокти, но не знаете како?Прекрасни помине уметност и убава полски дизајни продолжи да биде голем хит меѓу луѓето на сите возрасти.Од embellishing ноктите со светкавиот камења за мешање и појавување на модерни бои, постојат неколку начини можете да ја покажат својата индивидуалност преку помине уметност.За жал, добивање оние живописен ноктите дизајни за да може да биде доста скапи, особено ако сте да ги направи во салонот.За среќа, вие не ќе мора да се справи со која било подолго!Можете да добие прекрасен изглед на ноктите во само неколку минути, право дома!Уживајте во салонот на квалитетот на ноктите минус големите цена со ohora е N Божествена Гел Ноктите!Ги добиете сите од вашите помине уметност essentials во еден сет!Оваа N Божествена помине комплет доаѓа со 16 солидна боја на ноктите обвива во нијанси на розова и 14 акцент парчиња кој точки на злато - совршени за елегантен и нежен изглед!Сетот доаѓа со 2 првично влошки, 1 нокти датотека, и 1 дрвени помине стап да ви помогне да се применуваат овие гел ноктите ленти правилно.Загрижен за боја chipping надвор?Не се!Секој гел на ноктите е дизајниран со три слоја : база на гел, боја гел, и врвот гел.На база на гел се користи за да се заштити вашиот заноктиците.Бојата гел дава исклучи дека око-фаќање на дизајн, додека на врвот гел задржува дизајнот на полски.За најдобри резултати, ние го препорачуваме вашиот лекување гел ноктите под ohora ДОВЕДЕ Гел Светилка (не се вклучени).Нашите гел ноктите понуди единствена C-криви дизајн.Ова им овозможува секое парче да се изврши солидна лепливоста на работ на ноктите кревети па можеш да уживаат повеќе денови имаат оние прекрасни нокти.Повеќе причини ќе ви се допаднат нашите гел ноктите ленти : - Уникатен и трендовски дизајн совршен за секоја прилика - Погоден дури и за почетници - Одличен подарок за помине уметност ентузијасти Вашите нокти заслужуваат да изгледа најдобро, премногу.Додадете ohora N Божествена Гел Ноктите да количката ДЕНЕС!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СЕ ПОСТИГНЕ РАЗМЕНА НА ИНСТАНТ БОЈА PAYOFF.Овој луксузен лак во прав дава чист пигмент на нокти со минимале

СУРОВОСТFREE & ВЕГЕТАРИЈАНСКА Сите 786 Козметика ноктите полирање се 100% вегетаријанската и суровостслобо�

ПРИРОДНО ПОТЕКЛО ЛАК Длабоко во боја, вегетаријанска храна, лак за да обезбеди супер сјајни, долготрајн

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Оваа колекција е наменета како подарок за одмор или посебни фестивали.Тоа вклучува 1 п�

❤ Карма Деца лак е специјално дизајниран да биде лесен и пријател на децата ноктите нашите ноктите поли

Иноватори во сè убавина.Од рака, нога и телото да се грижи да ја усна третман и квалитетот убавина tools.Нок

ЗАСЛЕПУВААТ СУВИ НОКТИ ЛАК : ѕвездата на Заслепуваат Сува наградуваниот помине систем, нашите нокти лак

Essie Елегантни Стап, Прегратка на Чипка 070 1 сет.УВ излечи.Ноктите applique.Долготрајни.Содржи : 18 помине applique л

Виси На Ѕидот Ковано Железо Лак Рек Организатор "Море Копчето За Дизајн" Има 144 Шишиња.Рачно изработени о

Таа 6 Боја Светат Во Темница Лак Храбар Лак Колекција Поставите #02 + Бесплатно Zip Bag.За најдобар резултат, �

Димензии : 13 x 1 5 x 30 Инчи.Со гордост се Направени во САД.Нашите протегала платно е создаден со само највис�

Влажни n Диви Брзо се Исуши Ноктите Боја, Златна и Убава 223 C 0.46 fl мл (13.6 ml).Нетрпеливост е доблест.Еден грб �

Луксузен гелкако сјај & заврши во лесен 2чекор систем.Чекор 1 : се применува две палта на гел Couture Боја.Чек�

♥ Натопи во Прав, Гел Ефект на боите за Нокти; N.W 0.23 мл / 6.5 g; 1 парче пакет; ♥ Гел Ефект; Може да се задржи н

【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 : 2 x Гел лак Бои (15ml секое шише) + 2 x Гел Основата и Врвот Палто ( 15ml секое шише) на О�

Интензивна боја.Луксузен сјај 10Ден Се Носат.Вашиот сон боја сега е на дофат на вашите прсти, со Боја Riche Н

Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење.По добивање на вашите нокти се направи, не се

Scroll