Ново
WSWJ 2PC7ML Eggshell лак Гел Помине Уметност Дизајн Подарок Сет за Дами и Девојки Подарок Празник Салон DIY Дома

WSWJ 2PC7ML Eggshell лак Гел Помине Уметност Дизајн Подарок Сет за Дами и Девојки Подарок Празник Салон DIY

Достапност: Залиха
DEN 170.16

★Повеќе бои : Дали сте жив, нежни, сончев или кул девојка, можете да го најдете вашиот сопствен боја!. ★Состојки : Направи на безбеден состојки, со безбедност и ниски мирис.Без иритирачки состојки или лепила, што може да предизвика нокти штета. ★Идеален подарок за неа : Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, роденден, годишнина, Денот на Вљубените, Ден на Мајката или други празници, исклучителна подароци за семејството или пријателите.Нема потреба да се мачи да одлучат која боја да изберете. ★Долготрајни и лесен за користење : може да се користи за повеќе од 21 ден, и тоа е совршен сјај под правилна изградба-се користи буквар и горниот слој во целосна изградба процес. ★Забелешка : LED помине светлина е 60-120 секунди во просек.Употреба само на ноктите, а не директно на кожата контакт.Ако контактот се јавува, се мијат веднаш.Ако се чувствувате болест, престанете да го користите веднаш и бараат внимание.Чувајте го производот подалеку од бремените жени и деца.Карактеристики : Може да се излечи со LED Чекор 5. Се применува вториот слој на боја на полски; Пакетот вклучува : 2×помине гел лак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЗАСЛЕПУВААТ СУВИ НОКТИ ЛАК : ѕвездата на Заслепуваат Сува наградуваниот помине систем, нашите нокти лак

Essie Елегантни Стап, Прегратка на Чипка 070 1 сет.УВ излечи.Ноктите applique.Долготрајни.Содржи : 18 помине applique л

❥СИМПАТИЧНА ПОДАРОК ИЗБОР : 19 PCs(добро примени 16 бои、 База ❥ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Висок квалитет гел пол�

[Пакет содржина] ќе добиете 36 полуизлечи гел лак ленти, 2 нокти датотеки, 2 пакети од чист памук влошки, 1 п�

Виси На Ѕидот Ковано Железо Лак Рек Организатор "Море Копчето За Дизајн" Има 144 Шишиња.Рачно изработени о

【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 : 2 x Гел лак Бои (15ml секое шише) + 2 x Гел Основата и Врвот Палто ( 15ml секое шише) на О�

Иноватори во сè убавина.Од рака, нога и телото да се грижи да ја усна третман и квалитетот убавина tools.Нок

❤Тоа се прави на здрави, животната средина, пријателски, без граници, луто хемиски материјали...

【Фантастична Боја се Менува】бои се менува според температурата е најмногу фантастична колекција за З�

Влажни n Диви Брзо се Исуши Ноктите Боја, Златна и Убава 223 C 0.46 fl мл (13.6 ml).Нетрпеливост е доблест.Еден грб �

Полна Големина 15 ml Шише.Се применуваат во 23 Палта За Најдобар Изглед.Не содржи Toluene, Формалдехид или Dibutyl

Димензии : 13 x 1 5 x 30 Инчи.Со гордост се Направени во САД.Нашите протегала платно е создаден со само највис�

Се применуваат за : Ова високи акрилик складирање кутија и прикажување на застане за да го направи вашио

1 Kleancolor Лак Лак #160 Метален Портокал.Полна Големина : Нето WT 15ml e 0.5 fl мл секое шише.Jwinfashion Само : Слободен Zip B

Ноар & Блан Помине Гел лак цела Сезона Основен Сет : Црно и бело помине уметност е еден од најпознатите кл

❤ Карма Деца лак е специјално дизајниран да биде лесен и пријател на децата ноктите нашите ноктите поли

Се прошири мода да ги прстите на рацете и нозете, со Minx.На Minx патентиран цврсти нокти слој е оригиналниот

ВИ БЛАГОДАРИМЕ : за избор на нашите производи за да се грижат за вашето здравје, и тоа на оние околу вас

Полна Големина 15 ml Шише.Се применуваат во 23 Палта За Најдобар Изглед.Не содржи Toluene, Формалдехид или Dibutyl

❤Здрава и дише лак : Сите Yvelle помине превез гел полирање се 100% вегетаријанската и суровостбесплатно, и н

Scroll