Ново
5PCS Новороденче 0-3М Момчиња Девојчиња Бебе Памучна Облека Блузи Шапка Панталони Одговараат на Облека Поставува OneSize

5PCS Новороденче 0-3М Момчиња Девојчиња Бебе Памучна Облека Блузи Шапка Панталони Одговараат на Облека Поставува

Достапност: Залиха
DEN 359.76

Памук Помеша.Увезени.Купете ја од Babywow продавница.Мека Удобен Памук Помеша, дише новородено бебе облека, Совршен подарок за новороденче,многу мека да се носат.Жирафа стил го гради-во mitten да се заштити бебето од scatch.НАПОМЕНА : Оваа 0-3 новороденче layestte поставите може да се малку големи за само роден или preemie бебето, тоа ќе имаат малку простор за бебето да растат и да се водат, ве молиме одлично се разбираме.И crotch е openable така што ќе може да се провери и промена пелени лесно.Одговара за сите сезони : пролет, лето, есен(есен), зима.Супер мека и удобна памучна облека,pecfect за новороденче да се носат.Една Големина : Биста*2 : 24cm/9.44 во; Врвот Должина : 28cm/11.02 во; Дното Должина : 35-37cm/13.8-14.6 во; Висина : 52-59cm / 20.5-23.2 во.Answer : ___________________________ Note : Капа испрати случајно,понекогаш и без уши.Пакет Содржина : 1 x Бебе Унисекс облека сетови(5 компјутери : еден-на градите блузи,footies панталони,долги панталони,капа,лигавче); Пристоен и сладок подарок сет.Опис : Бренд : Gajaous и Bebogo, само се продаваат од страна на Gajaous продавницата на Amzon. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Памук Помеша Пол : Унисекс Бебе Соодветни сезона : есен, зима, пролет, лето Пакет се вклучени : еден-на градите блузи,footies панталони,долги панталони,капа,лигавче Оваа симпатична облека е супер вредност!Со тоа е мека памучна секојдневен облека, многу мека на допир, удобен за носење, совршен за daytimes и ноќно слободно Големина : Костим за новороденче 0-3 Месеци Бебето Оваа симпатична облека животински печати кошула и панталони, супер valueable!Најдобар подарок за бебе бебе момче или девојка.Големина : Една големина(Големината конверзија : 1cm = 0.394 инчи.Одговараат за Висина : 52-59cm / 20.5-23.2 во.Сите димензии се цитирани Азија големини.Ве молиме погледнете го големина на табелата.) ГолеминаБиста*2-Топ ДолжинаДното Должина 0-3М24cm/9.44 во-28cm/11.02 во35-37cm/13.8-14.6 во Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца вистински мерење пред купување,ви Благодариме.Answer : ___________________________ Note : 1.Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да ги купите предмети. 2 : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот.Пакет Содржина : 1 X Бебе Унисекс облека сетови(5 компјутери).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.П

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора

100% Памук.Giftable 5pc Сет.МОРА да ИМА 100% ПАМУК БЕБЕТО ПОСТАВЕНО : Нашата Машина Перат Новороденче Подарок Соба

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Сет вклучува земјаsnap кошула, bodysuit, панталона и к

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.П

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Сет вклучува две bodysuits, панталона, лигавче, чорап

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Се повлече На затворање.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора

полиестер.жените шарени исклучување рамо бел ракав кошула, вратоврска јазол секојдневен блузи блузи же

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење 4начин се водат обезбедува со

100% Памук.Прилепува затворање.Машина За Миење.БЕБЕ ESSENTIALS СЕТ ВКЛУЧУВА : Краток ракав onesie bodysuit, Нозе бебе sl

Scroll