Ново
MISTOD Ресни Виси Полиците, 2 Ниво Јаже Лебди Полица Boho Селски Дрво Ѕид Полиците со рачно изработени Ткаени Закачалка, Растенија Фотографии Украси Екранот за Спалната

MISTOD Ресни Виси Полиците, 2 Ниво Јаже Лебди Полица Boho Селски Дрво Ѕид Полиците со рачно изработени Ткаени

Достапност: Залиха
DEN 455.76

Рачно изработени Ресни Виси Полици : се Состои од висок квалитет на дрво одбор и чист памук јаже рачно изработени ресни.Исклучителна чипка е детално ја weaved од страна на нашите занаетчии, кои се совпаѓа секој селски, boho, модерна, или минималистички дома декор.Екранот и Чување во еден:Оваа bohomian двоен ѕид полица создава повеќе простор да се убаво се прикаже вашите омилени врамени фотографии, колекционерски предмети, мали растенија, свеќи, полињата за diffusers, зачини, шминка, крпи или било какви други мали предмети.Силна практичност, многу погодни за вашата дневна соба, спална соба, кујна, влезот, контра, итн.Направен од природни материјали:Овој ѕид виси полици на природно дрво и чист памук плетенка јаже, Цврсти и издржливи.Изборот на еколошки загадување-слободни материјали ви овозможува да уживате во зелена начин на живот.Лесно да се Откажам:Што треба да се користи едноставна ноктите или кука да се откажам и да јажиња од двете страни може да бидат обесени, заедно или одделно.Ве молиме имајте предвид дека!!2 ниво дрво полица мора да бидат обесени на ѕидот се да се одржува рамнотежа по инсталацијата.Најдобар Подарок Избор:Овој лебдечки полица дизајн е полн со креативност, погодна за секој стил на домашна декорација.И исто така е најдобар избор на подароци за љубовници, ќерки, пријатели, колеги, итн, идеален за housewarmings, роденден, годишнина, венчавка, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ.Лебдечки Полица Големина : 15.7"L x 5.9"W x 0.47"Т Целосно се прикаже : од завртката на дното полица : околу 35"Л Грижете се-слободен Набавка : Ако не сте задоволни со производот или да го најдете нешто погрешно или недостасува, само нас контакт без никакво двоумење, ние ќе ви помогнеме во една.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Голем капацитет, погодна за чување и прикажување на дребулии, книги, часовник, мали нешта итн.На минимал

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Единствена Структура : дизајниран со едноставен, но стилски изглед.Ние ќе се фокусираме на производи ко

Чоколадо,РакаНаѓ,РакаНасликани,Смола,Овој објект ќе биде раканаѓ и живописана во времето на цел.Детали

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

❤❤❤▶【БРЗА ИСПОРАКА од САД】Ние брод на објектот од САД,тоа само ќе трае околу 37 дена да пристигне!!!...

Боја : Бела и sonoma даб.Материјал : МЕДИЈАПАН.Димензии : 39.4" x 3.5" x 1.2" (W x D x H).Собранието е потребно : Да.Ние гар

【Здрав & Трајни】Направени од здрав particleboard и метални протези за безбедно и издржливи користи.На метал п

Кафе Ѕид Оркестарот.Вистинско Дрво.Одличен Подарок Идеја.КАПАЦИТЕТ : Продавници 24 max чаши / капсули / пар

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

ЅИДОТ ПОЛИЦА : Овој едноставен дизајн елиминира нередот од страна на држите телефонот, паричник и копчи

Ѕидот Монтирани Полица : Изработени од дрво, едноставен стил прилог на вашата соба,се користи за домашна

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач

Различни Големини : во Споредба со иста големина полиците на други, секоја на тиер големината на нашата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Стилски Простор Saver : на местото на обемни bookcases, користете Arras полици за книги уредно да се прикаже и да г

Дрво.Дизајн : Приказ на вашите омилени keepsakes и колекционерски предмети со овој полиран и рафинирано бело

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Дома декор & организатор дрво виси полиците се совршено парче за секој селски, модерна, или природни дом

ДИМЕНЗИИ на 6 ПОЛИЦИ : Најголема Најмалите : 44x37 см (17.3x14.5), 39x33 cm (15.3x13 во), 34x29 см (13.3x11.4 in), 29x25 cm (11.4x9.8 in), 24x21 cm (

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Лесно да се Соберат: Планината за Брзи Промени, се Повторува Демонтажа Употреба, Кои Лесно да се пресел

✅ ДОДАДЕТЕ БОЈА & ТЕКСТУРА го Одржува уредни и чисти изглед на вашиот дом, со овој ѕид полица.Тоа го пока

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Scroll