Ново
Лебдечки Полици Ѕид Монтирани 17-Инчен - Дебел рачно изработени Сет на Темно Кафеава боја Дрвена Полица, Природни Селски Farmhouse Acacia Тешко Дрво, Цврсти Shelving за Кујна, Ба

Лебдечки Полици Ѕид Монтирани 17-Инчен - Дебел рачно изработени Сет на Темно Кафеава боја Дрвена Полица, Природни

Достапност: Залиха
DEN 1318.80

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Одлична Дизајн - модерен Минималистички стил со убаво обоени дрвени предмети.Невидливи за монтажа заградата-помалку дизајн помага да се прикаже темно acacia заврши (слични на орев, еспресо) Споредуваат со бамбус.Цврста Конструкција - Тешки, вистински acacia дрво блок со висок квалитет дамка.Кога се правилно монтирани на студ или опфатени подлога, тоа може удобно да се држи до 33 lbs (15 кг).Лесно Да се Инсталира - Бесење на полиците е лесно со 5 вклучени планината загради и водител на хардвер.Инсталирање со base сидро во стандарден ѕидови, во студ, плус 4 подлога.Да зачувате Простор - Совршена големина помеѓу, 17in долг / широк од 6.7 инчи длабоки, ослободување на просторот за живеење, место декоративни knick-играчка или растителни до висока.Универзална Создаде инстант отворен простор во мали дома, или да додадете акцентот на голема соба.Сет од две shelfs работи ставање во различни простори или рамо до рамо за екстра должина.Висат во детска соба, бања над тоалети, станбена површина, кујна, канцеларија, mantel над каминот, плакар, покрај кревет, тоалет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПРОДАВНИЦА и, исто така може да бидат обесени како подвижна полица.Значи без разлика дали ќе одлучите да

Гроздобер правоаголник ѕид shelving не треба било каква монтажа или инсталација, само висат вашиот индустр�

【Здрав & Трајни】Направени од здрав particleboard и метални протези за безбедно и издржливи користи.На метал п

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Дрво.Дизајн : Приказ на вашите омилени keepsakes и колекционерски предмети со овој полиран и рафинирано бело

【Ретро Дизајн】Овој ѕидпоставена цевка рек донесува уникатен ретро дизајн.Таа е направена од челична р

✅【100% АВТЕНТИЧНИ БОРОВИ ДРВА】Wan Deela селски ѕид монтирани лебди полица е направен од 100% САД Домашните Бо�

Мисија лебди полица се однесува до 2" дебела x 9.25" широк постоечкиот ѕид полица.Со својата прави линии и н�

Материјал : ковано железо, цврсто дрво / стил : едноставна и модерна, фина изработка, едноставен начин.Да

Големина : 120x101x20cm, threetier складирање багажник, рамка со метална рамка за да се спречи паѓање.Материјал : ко

Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : Дали треба мебел дека оптимизира просторот и чување додека елегантно меша со орке�

Ѕидот Монтирани Полица : Изработени од дрво, едноставен стил прилог на вашата соба,се користи за домашна

Лесно да се Соберат: Планината за Брзи Промени, се Повторува Демонтажа Употреба, Кои Лесно да се пресел�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Единствена Структура : дизајниран со едноставен, но стилски изглед.Ние ќе се фокусираме на производи ко�

oduct име : Ѕидмонтирани виткање полица Материјал:пластични Големина(за) : 11.8*7.9 во Тежина(за) : 330g 1*Ѕидмонт�

Ѕидот полица има бела,врежан,пирс,ѕидмонтирани и така натаму карактеристики.Ако сте куси со простор, ѕи�

"Изграден на силна, 18мерач нерѓосувачки челик.Екстра длабоко 46cm (18") полица овозможува зголемен капаците

Материјал : Грб рек полица е направен од Микрофибер кожа и тврда пластика.Димензија : Кука висина:1.4 во /

Scroll