Ново
ЗАЕДНО ФИТ Јога Панталони за Жени 2 Пакет Legging со Џебови, Компресија-Тренинг-Leggings Стомак-Control-Јога Панталони 2 Пакет

ЗАЕДНО ФИТ Јога Панталони за Жени 2 Пакет Legging со Џебови, Компресија-Тренинг-Leggings Стомак-Control-Јога

Достапност: Залиха
DEN 767.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 77% Полиестер, 23% Spandex.Еластична затворање.ДВЕ ПАКЕТ ОПЦИИ : 2 Пара leggings во пакет, достапен во 4 различни бои избори, па можете да одговараат на вашиот стил со Еластичен, дише и супер удобен материјал контури вашиот секој се претстави и движење.Споделувањето се грижат, уживајте во моментот кога ќе се релаксирате со вашите пријатели и семејство.ПРАКТИЧНИ ЏЕБОВИ : Нашата јога панталони со џебови кои имаат две длабоко странични џебови и еден корселе скриени џеб, добро е да скривам вашиот телефон, копчиња, картички или енергија chews за работа надвор или секојдневна облека.Тоа беше нула chafing проблеми, дури и ако се присутни маратон.Да ја ЗАШТИТИТЕ ВАШАТА ПРИВАТНОСТ : НЕМА чиста и да Не се види преку.Клеча доказ и донесени се превиткуваат тест.Материјал : 77% Полиестер, 23% Elastane.НЕМА намалување или pilling.ВИ ДАДЕ КРИВА УБАВИНА : Заедно Фит јога панталони за жени со праска хип дизајн, гушкање вашиот задник совршено и го прави да изгледа sexier.Средината на половината џеб leggings дека не лизгајте надолу додека јога, велосипедизам, кревање, скалило се искачи, трчање, давајќи им на вашите половината убаво да се изедначи забележува форма.ПОВЕЌЕ ОД ЈОГА : Како жените, облека често се ограничени да бараат добра или да биде функционален, но не и двете.Симпатична се облекуваат, но не и спорт.Секси фармерки, но толку тесни..Стави Заедно Одговара еластичен и удобно жените јога leggings Ослободување вашиот стрес на работа, Дишат одлично во секој тренингот, ви Носат слободен стил кога шопинг.Тоа е голем одговара за вашиот go to.Боја : 2 Пара Панталони - Црна+ Црна | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Spandex.Црисс Крстот Половината Leggings за жените слабеење на стомакот контрола, поддршка ребрести корселе

Премиум МатеријалДевојки leggings се направени од високо квалитетна ткаенина, ултра меки, дише,удобно и ко

95% Полиестер / 5% Spandex.Еластична затворање.Машина За Миење.Мека руно внатрешни работи обидел да ви помогн

76% Најлон, 24% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Нашите најсветлите legging уште!Кој нашите ексклу

Полиестер и spandex.Ве молиме внимателно да се провери големината на табелата во Слики или опис.Не Користит

удобен ткаенина.Еластична затворање.Машина За Миење.висока waisted панталони за жени каки панталони mens маж

Увезени.Рака Мие Машина За Миење 【 Четири Начин се Водат и Flatlock Бод】Четиринасочно водат материјал трен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 90% Памук, 10% Spandex.Ултра Мека Материјал:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 82% полиестер 18% spandex, повисоки spandex содр

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 57% Памук, 38% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.С�

Материјал : Волнени Мешавина.Стил : Тесни Leggings Панталони.Одлично за повик или партиски носат,мода и стил�

92% Полиестер, 8% Spandex.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење 【ТОПЛИНСКА РУНО НАРЕДЕНИ LEGGINGS】 Овие ж�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Се повлече

76% Најлон, 24% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Нашите најсветлите legging уште!Кој нашите ексклу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН

Увезени.Машина За Миење.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ НОВА РАМНОТЕЖА : Нетранспарентно ткаенина, спречува да �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична затворање.Legging+ Разни Здолн�

76% Најлон, 24% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Нашите најсветлите legging уште!Кој нашите ексклу

100% Полиестер.Увезени.Жените Тренингот Јога Панталони Водат Јога Leggings Фитнес, Трчање, Фитнес, Спорт со Џе

spandex+полиестер.Еластична затворање 【Слабеење Контура Тренингот Leggings】Висока waisted јога панталони за жен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 57% Памук, 38% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.С�

75% Најлон,25% Spandex.Еластична затворање.Материјал : 75% Најлон,25% Spandex.Висок квалитет на ткаенина нудат удобно

70% Најлон, 30% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење 31" inseam, за високи жени, повеќе од 5'9".Buttery мек мате�

Жените 7 / 8 Работи Leggings Висока Waisted Тренингот Јога Пешачење Leggings со Патент Џеб Drawstring Leggings со Џебови за Жен

Scroll