Ново
Lxrzls Дома Ургентната Медицина Кутија Мулти-Слој Класификација Алуминиум Легура Медицински Комплет Складирање Медицина Кутија

Lxrzls Дома Ургентната Медицина Кутија Мулти-Слој Класификација Алуминиум Легура Медицински Комплет Складирање

Достапност: Залиха
DEN 3753.84

Солиден, лесни, стабилна, долг живот, притисок и отпорност на абење,Без мирис, не штети на вас и вашето семејство.Тоа може да го носи на отворено како прва помош комплет за семејството, за статистика, бизнис или спортски тим.Голем садовите за складирање со стилски дизајн и јасни бои на прв поглед.На медицина кабинет е направен од висок квалитет на алуминиум и е траен и обезбедува добра складирање ефект.Преносни и пренослив дизајн за лесна подвижност и спроведувањето, особено за домашна канцеларија или спортски активности, големина : 31cmx20cmx19cm.Мултифункционален : Тоа може да се чуваат храна, make up, stationeries, итн.Тоа е погоден за дома, кола, училиште, гимназија,, работното место, патување, кампување, заводот.Имајте на ум : Тоа е спакувани во празна кутија и не вклучуваат медицинска нега.Висок-квалитет xi рачка, лесен за носење, лесно да се носат во секојдневниот живот, нема потреба да се грижите за повреда на вашите раце.Овој комплет доаѓа со преносни се справи и рамо, рака кој може да се прилагоди за вашиот референца.Прилагодливи рамо ремени за надворешна патување.Повеќе складирање простори, Дизајниран со повеќе прегради и мазна полиестер обвивка.Материјал : висок квалитет на алуминиум alloy Uses : За складирање на лекови, лекови, таблети или други лични предмети.Производ големина : 31cmx20cmx19cm Color : сребро.Тежина : околу 2.4 KGPacking : медицина кутија x1 We мерени рачно и може да има грешка на 1-2 cm.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Бојата на објектот може да се разликува малку во зависност од аголот на шут и екранот.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа на ден.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вид на Лекови, Витамини или Додатоци во Прегради.Поставете Повторување на Тајмерот на Ззп (24 часа, 12 часа

ПРЕНОСНИ НО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Секој оддел може да се одржи 8 риба масла за секојдневна употреба.Секојднев

Издржливи, компактна единица.Седум одделни прегради.Наместо отворање на многу различни шишиња секој па

Пријатен обоени бонбони пилула организатор : пилула може да биде поделена со овој пренослив пилула случ

✅Dual Channel Дизајн : Каналот во долниот лев агол е за фрлаат на таблети / таблети во секојдневен пилула кути

Материјал : Направени од Храна Одделение PP Кои се на штета на нашето Здравје и апчиња.Преносни големина :

{htmlentities(РЕФУС МНОГУ)}.Случај на : 48 Colors : транспарентни, blue Materials : plastic Great за патување и идеален за purses, ранц

Scroll