Ново
HIGHTIDE HSDP177/181 Penco Нерѓосувачки Челик Ножици: 5. (Зелен)

HIGHTIDE HSDP177/181 Penco Нерѓосувачки Челик Ножици: 5. (Зелен)

Достапност: Залиха
DEN 1980.00

Hightide Penco Нерѓосувачки Челик Ножици се лесни и мали ножици со ПВЦ обложени рачка за леснотијата на користење во текот на долги периоди на сечење.Прст циклуси се направени така ножици се чувствува сит да се одржи и така што ќе може да се намали со прецизни детали.Сите ножици доаѓаат со ПВЦ случај да се уредно да ги чува подалеку и да ги задржи обезбедени.Димензиите на мала ножици се 2 инчи x 5 инчи (големи ножици се 2.25 инчи x 7 инчи).Ножици се продаваат во следниве бои : зелена, боја на слонова коска, сина и црвена боја.Hightide Penco Нерѓосувачки Челик Ножици се лесни и мали ножици со ПВЦ обложени рачка за леснотијата на користење во текот на долги периоди на сечење.Прст циклуси се направени така ножици се чувствува сит да се одржи и така што ќе може да се намали со прецизни детали.Сите ножици доаѓаат со ПВЦ случај да се уредно да ги чува подалеку и да ги задржи обезбедени.Димензиите на мала ножици се 2 инчи x 5 инчи (големи ножици се 2.25 инчи x 7 инчи).Ножици се продаваат во следниве бои : зелена, боја на слонова коска, сина и црвена боја.Направен во Јапонија.Технички Информации - Конструкција : не ' рѓосувачки челик.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❤Брза испорака! ! !Испорака во 7 до 15 дена! ! !Добредојдовте на Yg YY, нашата продавница е воглавно се ангажир

Scroll