Ново
Liyeeo Коњ Лента, Коњ Мерење Стап Свитлива Коњ Мерење Лента Биста Мерење на Преносни за сточарството за Фарма

Liyeeo Коњ Лента, Коњ Мерење Стап Свитлива Коњ Мерење Лента Биста Мерење на Преносни за сточарството за Фарма

Достапност: Залиха
DEN 1819.20

[ШИРОК СПЕКТАР НА ПРИМЕНА] Опремени со мерен опсег на 242cm, може да се широко се користи за мерење на животните биста и тежина, и е важна алатка за фарми. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] Опремени со двојно двострано големина на табелата, на задната страна на која може да се измери висината и тежината на коњ. [ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА] Опремени со јасно скала, тоа може да се дадат точни податоци за вас за да снимате кога ќе се измери животинско тело податоци. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, тоа има функции на солза доказ, водоотпорен, безбедни и не се токсични, и има долг животен век. [МАЛИ ДИМЕНЗИИ] Лесен и пренослив, тоа не преземе дополнителни простор, лесно може да се користат во различни ситуации, и може да се измери на животните податоци во секое време.Функција : 1. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, тоа има функции на солза доказ, водоотпорен, безбедни и не се токсични, и има долг животен век.2. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] Опремени со двојно двострано големина на табелата, на задната страна на која може да се измери висината и тежината на коњ.3. [ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА] Опремени со јасно скала, тоа може да се дадат точни податоци за вас за да снимате кога ќе се измери животинско тело податоци.4. [ШИРОК СПЕКТАР НА ПРИМЕНА] Опремени со мерен опсег на 242cm, може да се широко се користи за мерење на животните биста и тежина, и е важна алатка за фарми.5. [МАЛИ ДИМЕНЗИИ] Лесен и пренослив, тоа не преземе дополнителни простор, лесно може да се користат во различни ситуации, и може да се измери на животните податоци во секое време.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Тежина Tape Product Мерен Опсег : 242cm Material : PVCWeight : Прибл. 54g / 1.9 oz Scope на Примена : Тоа е погоден за фарми.Единица : Cm, Инчен Пакет Листа : 1 x Коњ Тежина Лента.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Horse Weight Tape
Product Measurement Range:
242cm
Material:
PVC
Weight:
Approx. 54g / 1.9oz
Scope of Application:
It is suitable for farms.
Unit:
Cm, Inch
Package List:
1 x Horse Weight Tape :

Поврзани производи

Направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, со висока цврстина и трајност.Компактни димензии и м

Име На Производ : Мерка Лента;Материјал : Пластика.Боја : Сина;Мерен Опсег : 1.5 М / 4.92 Ft.Школка Големина(При�

1 ★ Владетел е од суштинско значење и основни справи за навремено,за мерење облека големини за да се нап�

Мерки во нозете, 10ths, 100ths, од една страна, 120" дијаметар инчи, 10ths, другата страна.Дизајниран за употреба во

КарактеристикиФармерки,Џеб,Висока Половината,Батон,Секојдневен,Тренд и Моден дизајн,Одговараат за цел

Рака Мие Само.Cardigans Жените Материјал мека, еластичен, лесни, мазна текстура и удобно, добар квалитет.Тоа �

МЕРНИ ЛЕНТИ ЗА ТЕЛО Вклучуваат 3 парчиња лента мерки за мерење на било кој дел од телото : арм, бедро, тел�

10 видови на функции : како права линија мерење, лак за мерење, произволна крива мерење, неправилни површи

Отворете четирирака дизајн на рамка штити ножот, не стапица нечистотија во случајот.Лесен, но силен слу�

Име На Производ : Мерка Лента;Материјал : Пластични , Метални.Главната Боја : Жолта;Мерен Опсег : 3 Метри /

Автозаклучување на ножот.Висока видливост сечилото Боја.Двојно двострано печатење и двоен крајот кука.

Патенти Во Тек.Заменлив крајот куки за корисникот погодност.Прстен крајот кука прилепува кон удел за 1 л

Име На Производ : Мерка Лента;Материјал : Пластика.Боја : Зелена;Мерен Опсег : 1.5 М / 4.92 Ft.Школка Големина(П�

1 ★ На keychain е дизајниран за лесно носење 2 ★ Одлична за патување, кампување, шопинг и така натаму...

1 Владетелот појас е составен од fiberglass како и висококвалитетни ПВЦ пластика со силно затегнувачка цврст

1 ★ Тоа е прецизен и лесен за користење, може да се мерки било кој дел од вашето телорака, градите, полови�

14 ft.НА ДОФАТ* : Стигнале лента мерка се овозможува за полесно мерења кога се работи сам.НАПРАВЕН ВО U...

Боја : Розова; Нето Тежина : 48g;Вкупната Големина : 150 x 2cm / 59" x 0.8"(L*W).Пакет Содржина : 2 x Лента Мерка; Име на П�

Може да се измери биста, половината и колковите circumferences да ви помогне во подобра форма.Овој производ е п�

【Многу погодна】Ова платно лента мерка е погодна за прилагоди на продавници,продавници за Облека,губењ

Флексибилен, лесен и пренослив лента мерка.Мини големина за лесно носење.Должината може да се протегала

МОЌЕН СЕЧИЛОТО LOCK за Мерење спектар 25 метри со моќни сечилото кодот што го држат ножот стабилен се доде�

Мерење Лента Тело Со Стилски Дизајн, Таа Може Да Се Одржи Удобно Со Една Рака, Со Копчиња, Кои Може Да Се �

Прстен тока дизајн, преносни и удобен.Производот е лесен, лесен за употреба, и многу удобен за да се изме�

Scroll