Ново
Лесно да се Инсталира Топла Лепак Пиштол Замена Рака Алатка Топла Лепак Пиштол 50/70mm,за Дома,Фабрика,на Лепак Пиштол,за Лепак во Тесни Простори(50mm, Издолжени Уста)

Лесно да се Инсталира Топла Лепак Пиштол Замена Рака Алатка Топла Лепак Пиштол 50/70mm,за Дома,Фабрика,на Лепак

Достапност: Залиха
DEN 220.56

Високо квалитетен материјал се обезбеди трајност и стабилноста на производот.Оваа млазницата може да ви помогне да лепак во тесни простори.Извонредни перформанси направи лепак проток повеќе полесно и побрзо.Достапен во две стилови за вашиот избор : 50mm и 70mm.Стандард на изработка, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Карактеристики : 1. Оваа млазницата може да ви помогне да лепак во тесни простори 2. Високо квалитетен материјал се обезбеди трајност и стабилноста на производот. 3. Извонредни перформанси направи лепак проток повеќе полесно и побрзо. 4. Стандард на изработка, лесен за инсталација и отстранување 5. Достапен во две стилови за вашиот избор : 50mm и 70mm Спец : Состојба : 100% Сосема нов Објект од Типот : Лепак Пиштол Млазницата Воздухот Извор : 11 Плукање Време на Вредноста : 12(S) Плукаат Фреквенција : 11 (време / мин) Минимум Празнење : 1 (ml) Изборен Стил : 50mm, 70mm Пакет Листа : 1 x Лепак Пиштол Млазницата .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се продаваат како 1 Секој.Загрева брзо и обврзници во рок од 60 секунди.Изберете помеѓу висока или ниска т

Ве молиме прочитајте производот упатството внимателно пред користење.Оваа cordless лепак пенкало работи н

*Одбрани системот за греење да се обезбеди брз греење и брзо се топи, 15s брзо лепак flowout и максималната гр

[3 МИНУТИ БРЗО ГРЕЕЊЕ] : Мини топла лепак пиштол загрева во 3 минути.Тоа обврзници веднаш и cools на допир суп

★[[Лесен за употреба] : се Стави во 4x AA батерии(не се вклучени),само внесете лепак стап, вклучување на прек

Направени од високо‑квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век.Со строга контрола

【Удобен и Практичен】 Слобода доаѓа од безжичниот, студентски прирачник за безбедност препорака, безжи

Чист бакар Aтип пиштол млазницата, стабилна лепак излез, без лепак истекување, без лепак фрлаат, и се изе

На чист бакар Aтип на млазницата има стабилни лепак излез, без лепак истекување, без лепак фрлаат, и се из

Содржи шарени и чиста боја два вида на лепак стапови да ги исполни вашите различни потреби.Топла топи ле

Висока температура лепак пиштол совршен за уметности и занаети проекти.Работи на 170 степени и доаѓа со м

Оваа млазницата може да ви помогне да лепак во тесни простори.Високо квалитетен материјал се обезбеди т

На времето на мирување на овој производ е до 120 минути, и батеријата.Лепилото се држи и лепак пиштол доне

Стабилна застане на лепак пиштол за стабилизирање на пиштол и зголемување на работната ефикасност на б

【Затоплување Брзо】Избрана керамички PTC термо систем за греење и двојна моќ режими се комбинираат за да

【БРЗ ТОПЛИНАUP ВРЕМЕ】Загрева со 35 минути, автоматски се одржува постојана температура, идеална за дома,

Scroll