Ново
Запечатување Восок Монистра за Полнење, Затворање Восок Комплет со 375 Парчиња Запечатување Восок Монистра(15 Бои), Свеќи, Метал Пенкала, Восок Лажица, Пинцети, Обоени

Запечатување Восок Монистра за Полнење, Затворање Восок Комплет со 375 Парчиња Запечатување Восок Монистра(15

Достапност: Залиха
DEN 359.76

???? 【378 PCS Восок Печат Комплет】Auzesto Запечатување восок комплет вклучува 370-450pcs восок печат монистра, 3 еез чај светла свеќи, 2 парчиња украсување пенкала ( злато и сребро ), 1 buc восок се топи лажици, 1 buc пинцети, 1 тек на обоени лента, 1 тек на twine.Голема вредност запечатување восок собата е совршен избор за многу восок печат љубовник и почетник. ???? 【Octagonal Форма Запечатување Восок Монистра】восок печат монистра се направени од високо-квалитетен восок материјал, со ретро сјај, добра адхезија после топење, и сува брзо.На запечатување восок лажица има дрвена рачка за да се избегне горење раце.Изберете нашите восок печат за полнење да им помогне совршен печат на вашиот плик или уметничко дело, пакет за да ги задржи непроменети, и во име на вашата најискрено благослов на пријатели. ???? 【Една Мрежа Една Боја Запечатување Восок Монистра】 восок запечатување сет вклучува 15 различни бои, а секоја боја има посебна мрежа, можете брзо да изберете бои без да се грижиш за боја мешање.Овие восок бои се доволно за да се задоволат вашите потреби кога се прави восок за печатење.Заврши восок печат комплет може брзо да се направи восок за печатење за да го зачувате вашето време и енергија. ???? 【Лесен за Употреба】восок печат комплет содржи сè што ви треба да се направи восок покрај вистински печат.Само 2-3 запечатување восок монистра може да се добие комплетна и убава восок печат печат со помош на восок се топи лажица и бел чај свеќа.Можете да изберете на појавување на боја според затворен објект или обидете се со мешана боја комбинација.Совршено да го прилагодите вашиот DIY изработката. ???? 【Мулти Апликација】ги Користат нашите запечатување восок лежиште за полнење да се направи ретро писма, покани за свадба, партија покани, коверти, картички, подароци запечатување, козметика пакување, вино запечатување, занаети, парцели и други занает проекти.На запечатување восок комплет, исто така, е совршен за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Годишнина, денот на Благодарноста и други манифестации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Дизајн : Антички Азбука Почетната Буква Дизајн, Отстранлив Печат Лесно да се Промени и да ја Инсталират

✪ВОСОК ПЕЧАТ ПЕЧАТ ГОЛЕМИНА : Пломби дијаметар : 1inch(2.5 см), дрвена рачка висина : 2.95 инчен(7.5 cm), целата дол

Пакет Содржина : 200 Pcs запечатување восок монистра.Ние препорачуваме да се користат 3 парчиња монистра да

✪ВОСОК ПЕЧАТ ПЕЧАТ ГОЛЕМИНА:1pc восок печат печат дрво се справи и 1pc месинг печат (Забелешка : печат мож

СИТЕ ВО ЕДЕН КОМПЛЕТ Восок печат печат комплет доаѓа со сè што ви треба за запечатување восок.Кутија на

[Високо Квалитетен Восок Печат Печат]Нашата восок печат печат комплет е направен на отстранлив месинг г

СИТЕ ВО ЕДЕН КОМПЛЕТ Восок печат печат комплет доаѓа со сè што ви треба за запечатување восок.Кутија на

Пакет Содржина : 200 Pcs запечатување восок монистра.Ние препорачуваме да се користат 3 парчиња монистра да

ЛЕСНО ИЗДАВАЊЕ & БРЗИ ОДЛУКИ Користете се со лепак пиштол, можете да направите печат во 33 секунди, заште

✪Пакетот вклучува : запечатување восок комплет вклучуваат 25 парчиња измешани боја запечатување восок

Писмо B Печат Главата Големина : Тркалезна 1 1 / 5"(30мм).Материјал : Месинг Печат Главата + Дрвена Рачка.Пакет

Печат Симбол : Божиќ Венец.Одлична идеја да импресионира публиката!Тоа е одлично да се користи за свадба

Површината на печат е мазна, не‑стап, лесно да се чисти, и да можат да ја напуштат една убава модел отпеч

Scroll