Ново
Бебе Тренд Патување На Обучувачи Компактен Шетач, Црна Stardust

Бебе Тренд Патување На Обучувачи Компактен Шетач, Црна Stardust

Достапност: Залиха
DEN 2375.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Лесно компактен пати & лесен и пренослив.Повеќе позиција полулегнал седиште. 5-Точка безбедност подигнат со поместена подигнат покрива.Голем складирање кошница со предните и задните пристап.Кадифен седиште подлога.На лесни и издржливи патување на обучувачи компактен шетач од Бебе Тренд е совршен придружник кога сте во движење.На 5-точка безбедност темперамент, мулти-позиција полулегнал седиште и прилагодливи нога поддршка чува вашето мало една сигурна и удобно.На ratcheting крошна има задните roll-up струење панел и ѕиркаат-a-boo прозорец.Се препорачува за употреба : да седат исправено unassisted 45 кг или 40".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Шетач лесно да се огради надолу во еден чекор во компактен пати за onthego погодност.Направете го тоа лесно

Лен / Железо.Произведено во САД или Увезуваат [ВисокоКвалитетни Материјали Хуманизирано Дизајн, Довол

Лен [Висококвалитетни Материјали Хуманизирано Дизајн, Доволно Простор за Новороденчињата да се Водат �

Безбедно и издржливи : силикони, одличен дизајн и квалитет, силна, компактен, тенка, лесна, издржливи и си

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Оваа шетач може да се користи за долго време; тоа е погоден за децата од раѓање до 25 кг, 30 гума солидна гол

Оваа шетач може да се користи за долго време; тоа е погоден за децата од раѓање до 25 кг, 30 гума солидна гол

Ние ќе брод пакетот за америка со брод.Во принцип транспорт ќе земат 35 до 45 дена.Ако не примите објект и н

Mesh.Увезени.Најголемите тркала на било компактен шетач на пазарот за непречено возење и лесно, една рака

Ултралесни патување шетач тежи само 14 lb, со компактен и лесензауправуваме со дизајн.Се создаде патување

На задните тркала е слободно на воздух, експлозијадоказ и антипојас гумени тркала шок апсорбер, гума но�

Лен / Железо.Произведено во САД или Увезуваат [Доволно простор за седење] : Погоден за бебиња и деца 036 ме

Колички не само што обезбеди погодности за возрасни да оди надвор, но, исто така, да обезбеди стабилен пр

Оваа шетач може да се користи за долго време; тоа е погоден за децата од раѓање до 25 кг, 30 гума солидна гол

● Безбедност tricycle : Ова Tricycle е најдобар избор, како на отворено придружник за деца на возраст од 8 месеци

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН – На Cosco Чадор Шетач е лесен и компактен, да им се овозможи да земе заедно во автомобило

Scroll