Ново
Bandai Хоби UNCN во Комбинација Простор Флота Сет 1 Модел Комплет (1/1000 Скала)

Bandai Хоби UNCN во Комбинација Простор Флота Сет 1 Модел Комплет (1/1000 Скала)

Достапност: Залиха
DEN 1098.00

Сет од 3 Бродови.Обоени Делови.Подвижен одбранбените кога ќе биде завршен.Екранот стојат, Гра Колекција "3 Превозникот", Фолија налепница, Вода Слајдови, Тркач x7, упатството.Од Производителот Од "Star Блејзери 2199" модел комплет серија, доаѓа на "UNCN во КОМБИНАЦИЈА COSMO ФЛОТА СЕТ 1." Сет кој вклучува сите 3 на UNCN во Комбинација Cosmo Флота е Предводник : Kirishima (Вкупна Должина 205mm), Крстосувачот : Murasame (Вкупна Должина 152mm), Уништувач : Yukikaze (80mm).Секој брод е направен со над 40 делови да се изгради детални боја на телото.Главната пиштол и палубата пиштол се утврдени со rotatable трикови.Различни делови на телото на бродот се моделирани, заедно со слајд марки да се рекреираат на бродот име и брод број.Ѕвезда Палто Гра Колекција, "3-та Превозникот" е вклучена како специјален бонус.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Не собраа пластични модел комплет.Што може да се види повеќејазична собранието инструкции вклучуваат г

Од суштинско значење опрема : На Commlock и Ажурирани Пиштол беа стандардна опрема за офицерите и персонало�

Информации за производот Код : MMK974 1 : 8 Скала TV & Филм за Полнење.Пластични Модел Комплет.Ниво На Вештина :

Подарок Карта Вклучува Unassembled Модел – Лесно да се Следат Инструкциите.Од Челик Листови да Музеј на Квал

Повеќето иновативни моделирање компанија во индустријата.Ние инженер и производство на различни колек

Висок детали и прецизност модел комплет користење Bandai е трговска марка боја шприц техники, 1 / 72 XКрило ка

Вклучени вода слајд decals и прецизно обоени пластични делови се направи овој комплет дури и повеќе импрес

Користење на Bandai е трговска марка боја шприц техники, 1 / 72 XКрило карактеристики отворање и затворање на

Scroll