Ново
Круг 2 Star Trek: TOS U. S. S. Претпријатие Светлина Комплет

Круг 2 Star Trek: TOS U. S. S. Претпријатие Светлина Комплет

Достапност: Залиха
DEN 5815.68

Повеќето иновативни моделирање компанија во индустријата.Ние инженер и производство на различни колекции од класичните автомобили да гигант простор бродови.Нашите умре фрлија модели се следното ниво – кога станува збор за детали ние сме најдобрите во изборот бизнис.Дербито е во нашата компанија ДНК, нашите слот марки на автомобили и теми се задржи креативност трки околу оваа ретро хоби.Најновите хоби на нашата линија.Нашите детални парчиња донесе вашиот воз распоред за живот.Јужна Виткајте, ВО.Круг 2 LLC., е иновативен колекционерски предмети на компанијата се наоѓа во Јужна Виткајте, Индијана.Неговото семејство на брендови вклучува Авто-Светот 1 : 64 скала електрични слот тркачи и трки поставува; Џони Молња, Дербито на Шампионите, AMT, РЕК " и Поларните Светлини модел колекции, Американската Мускулите и Ertl Обичај & Премиум колекционерски предмети.Круг 2 и нејзиниот креативен тим се посветени на производство на детални, квалитет на борци и колекционерски предмети кои апел до младите и млади во срцето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Подарок Карта Вклучува Unassembled Модел – Лесно да се Следат Инструкциите.Од Челик Листови да Музеј на Квал

Информации за производот Код : MMK974 1 : 8 Скала TV & Филм за Полнење.Пластични Модел Комплет.Ниво На Вештина :

Користење на Bandai е трговска марка боја шприц техники, 1 / 72 XКрило карактеристики отворање и затворање на

Не собраа пластични модел комплет.Што може да се види повеќејазична собранието инструкции вклучуваат г

Вклучени вода слајд decals и прецизно обоени пластични делови се направи овој комплет дури и повеќе импрес

Висок детали и прецизност модел комплет користење Bandai е трговска марка боја шприц техники, 1 / 72 XКрило ка

Од суштинско значење опрема : На Commlock и Ажурирани Пиштол беа стандардна опрема за офицерите и персонало

Scroll